Header Ads

Erkekler bunlara karşı koyamıyor

Erkekler kadınları her anlamda çekici ve etkileyici bulurlar.Bu bazen bir bakış efendime söyleyeyim bir gülüş bazende parfüm kokusu yada giydiğimiz giysilerin rengi peki erkekleri en çok etkileyen nedir? yürüyüş olabilirmi savrulan saçlar erkekler kadınlarda üç şeyden etkilenirlermiş şöyleki.
Sıcak bir gülümseme;Kendine güvenen eğlenceli kadın birde gülümsüyorsa erkeklerin dikkatini çekiyomuş ya Allah aşkına bu toplumda bir kalabalık yerde güldüğümüz zaman millet yanlış anlıyo ee o yüzden herhalde bizim gülümsememiz dahi çok değerliki erkekler etkileniyomuş.
Dinleyen kadınlar;Erkekler kadınların kendilerini dikkatle dinlemelerinden etkileniyorlarmış offf birde anlattıkları incir çekirdeğini doldursa.
Seksi bir elbise;Aslında bu tez bütün herkes için geçerli erkekler için kadının dış görünüşü önemli ne giymiş nasıl giymiş hele birde kırmızı giydikmi erkeklerin hipnotize olmamaları mümkün değil.
Sözün kısası bence bunu üç maddeyle geçiştiremeyiz en kısa söz erkekler her zaman her yerde her şartta biz kadınlara karşı koyamıyor.
Yorum Gönder
Blogger tarafından desteklenmektedir.