Header Ads

Chat aşkları aldatma sayılırmı


Masa başında ya da diz üstünde sevişiyor ancak partnerini görmüyor, sesini duymuyor... Karşısındakine klavye ve mouse ile hükmediyor... Peki, internette yaşanan bu birliktelik sayesinde 'eşini aldatmış' oluyor mu?
Çift arasındaki rutin ilişkide pek bir sorun görünmüyordu; birlikte yemek yiyorlar, sohbet ediyorlar hatta dışarı çıkıyorlar... Ancak adam, gece yarısından önce mutlaka evde olmak istiyordu. Çünkü eve iş getirdiğini, yetiştirmek zorunda olduğunu söylüyordu. Bu durum yaklaşık altı aydır sürdü. Eşi kızsa da aldığı yanıt karşısında bir şey diyemiyordu. Ancak kadın, zaman içinde eşinin kendisinden iyice uzaklaştığını, hatta yatmak için yatak odası dışında bir mekân seçmeye başladığını gözlemliyordu. Durumu birkaç defa konuşmak istemişti, ama olmamıştı. Nihayet, bir hafta sonu cesaretini toplayarak eşiyle konuştu; internette sadece iş için gezinmediğinin farkında olduğunu söyledi. 12 yıldır evliydiler ve erkek yeni bir şeylerin, heyecanların peşindeydi; internette, yani sanal ortamda kendisine bir sevgili bulmuştu. Fiziken görüşmüyorlar, sadece yazışarak beraberliklerini sürdürüyorlardı. Adama göre bu, sadakatsizlik ya da aldatma değildi, ancak kadın için bu durum aldatmanın ta kendisiydi...

Burada aldatma varmı yokmu kimine göre masum kimine göreyse aldatma var ama uzman psikologlar aldatma olduğuna karar vermişler aslında tartışmak bile anlamsız çoğu zaman tv lerde görüyoruz sanal sex sanal aldatma diye bu sanıldığı gibi sanal olarak bitmiyor aldatan sanallıkla yetinmiyor reele geçmek istiyor işte buda aldatmanın ta kendisi oluyor.
Yorum Gönder
Blogger tarafından desteklenmektedir.