Header Ads

Eş değiştirme sitesi

İnternetten gezinti yaparken habere rastgeldim. Amerika'da başlayan 'eş değiştirme' akımı, Türkiye'ye de sıçradı. Son 1 ay içinde, bin 200 Türk çifti eşini kulübün bir üyesine verdi ve onunkini ödünç aldı...
 Şaşırdım iğrendim bu nasıl oluyor yahu hemde Türkiyede haber şu şekilde devam ediyor.


      Fırsatlar ve özgürlükler ülkesi Amerika, yine büyük bir ahlaksızlığın öncüsü oldu. Kinsey Enstitüsü'nün bir araştırmasına göre, Amerika'daki 'Swingers Club'a (Partner Değiştirme Kulübü) 4 milyon ABD'li çift üye oldu. Üyelerin, eşlerini değiş-tokuş yaparak yeni cinsel deneyimler yaşadığı bu skandal, Avrupa'nın birçok ülkesiyle birlikte Türkiye'ye de sıçradı. Edirne'de 'pinkkelebek' kodu altında kurulan bir siteye, günde 30'a yakın evli Türk çift üye oluyor.

Misyoner gibi çalışıyorlar

Yaklaşık 1 aydır faaliyette olan siteye üye olan çiftlerin sayısı, bin 200 civarında. İstanbul, Ankara ve İzmir başta olmak üzere, 11 şirket de site açmak için Amerika'daki 'Swingers Club'a başvurdu.

Uzmanlar, ABD'de engellenemeyen bu olayın, Türkiye'de ahlaki yönden büyük sorunlar doğuracağını söylüyor. Siteye üye olanların, bir misyoner gibi yakınlarını da bu olaya teşvik etmeleri, olayın boyutlarının giderek daha tehlikeli bir hale geldiğinin göstergesi olarak yorumlanıyor.
 Benim diyecek tek sözüm iğrençlik

2 yorum

Adsız dedi ki...

ilginc ama aldatmadan iidir

Adsız dedi ki...

kadının veya erkeğin zihninde gizlice aldatmasından iyidir.karım benim yanımdaolmuş olur ve ona zarar gelmemiş olduğnu görmüş olurum.insanların cinsel tercihlerine kimsenin karışmaya hakkı yok.

Blogger tarafından desteklenmektedir.