Header Ads

Bir Kadınla Muhabbete Başlamanın En iyi yolları

Kadınlarla konuşmak isteyipde konuşamayan etrafınızda bir sürü erkek vardır şimdi onlara yardımcı olacak bir kaç püf noktası verilmiş bakalım kadınlarla konuşmaya başlamanın püf noktası nelermiş.
"Merhaba” gücü


Bu basit kelime esasında bir kadınla konuşmak için basitliği onu en kuvvetli kelimelerden biri yapıyor. Unutmayın: Çekici kadınlara yaklaşan çok erkek olur. Her cümleyi duymuştur. Bu yüzden eğer bir erkek ona yaklaşıp “Merhaba, nasıl gidiyor?” derse bu orjinaldir. Deneyin ve ne demek istediğimizi anlarsınız.

Şerefe!"


Bir barda veya gece kulübündeyseniz bir kadınla konuşmanın en kolay yolu bardağınızı kaldırıp “Şerefe!” demektir. Bu gelecekteki konuşma için basit, nazik, zararsız bir yoldur. Eskiden “doğuştan yetenekli” bir arkadaşımla takılırdım ve o bardaki her kadına “şerefe” derdi. Birşeyleri başlatmak için güzel bir başlangıç çünkü bir daha aynı kadını gördüğünüzde eski arkadaşmışcasına olucaksınız. Deneyin.

Aynı yerde bulunan biri veya birşey hakkında konuşun


Nerede olursanız olun, tartışmaya değer ilginç birşey bulabilirsiniz. Birinin kıyafetini çok sıradışı bulabilirsiniz veya birinin davranışının garip olduğunu düşünebilirsiniz. Etrafınızda olan bu garip olayları farkedin ve onlar hakkında konuşun – özellikle bu olaylara tepki veriyorsa. Mesela, eğer bir adam çok gülünç bir şekilde giyinmişse “Galiba senin gelecekteki kocanı buldum!” diyebilirsiniz

Güncel olaylar


Dışarıya çıkmadan günün haberlerini okuyun ve son gelişmeleri – hem magazin hem dünya haberleri – hakkında bilginiz olsun. Sohbet için mükemmel konu oluşturur bunlar. Özellikle ünlülerin kötü davranışları hakkında bilginiz olsun. Bunu kullanmanın birçok değişik yolu var. Örneğin, çok sarhoş birini görürseniz onu bu haftanın sarhoşuyla karşılaştırabilirsiniz. Gülecektir ve böylece sizde onunla konuşmaya devam edebilirsiniz

Fikrini sorun


Konuşmaya başlamanın en iyi yolu bir konu hakkında onun fikrini sormak. Bu özellikle bir grup kadınla ve onların konuşmaktan hoşlanacağı bir konu ile çok işe yarar. Moda, ilişkiler, ünlü dedikoduları, konular sonsuz. Burada önemli olan gerçekten birinin fikrini almak konusunda ilgileniyor gibi gözükmeniz. “Arkadaşlarım ve ben birşey hakkında anlaşamadık, belki cevaplandırmamıza siz yardımcı olabilirsiniz. Neden 80’lerin modası geri geliyor? Bu nedir?” Eğer konu yeterince ilginçse kadınlar cevaplamak için atlayacaklardır.


Komik ve ilginç hikayeler düşünün


Her zaman birkaç tane ilginç ve benzersiz hikayeleriniz olsun. Dışarıya çıkmadan önce bunları düşünün. Bu hikayeler yumuşak ve sohbet başlatabilecek hikayeler olmalıdır “Aklına gelmeyecek birşey geldi başıma, inanamazsın!” Çok ilginçmiş ve hemen biriyle paylaşmanız gerekliymişcesine anlatın. Eğer güzel anlatırsanız sandalyesinin ucunda daha da fazlasını duymak için bekleyecektir. Bu hikayeler sizi herkesten ayıracaktır ve ona sizin karakterinizi biraz anlatacaktır. Daha fazlasını duymak isteyecektir.

Oyun oynayın


Bir kadın sizinle konuşurken oynayabileceğiniz tonla oyun var. Çevrenizi kullanın ve bazı eğlenceli oyunlarla ilgisini çekmeye çalışın. Mesela, eğer bir restaurantta başka masada oturan bir kadını gözünüze kestirirseniz peçete üzerine XOX oyununu çizip, garsonla hedefinize yollatabilirsiniz. Onu yendikten sonra kendinizi tanıştırabilir ve onu teselli edebilirsiniz. Dil, hafıza veya yetenek içeren eğlenceli ve kısa oyunlar için internette araştırma
İddiaya girin
Oyunu başlatır gibi, iddiaya girebilirsiniz. Buradaki ana fikir bütün gece onunla iletişim halinde olmak. İşte çok güzel bir oyun: Onun adını bütün gece hatırlayacağınıza dair iddiaya girin ve eğer unutursanız ona içki ısmarlayacağınızı söyleyin. Ama eşit olması için onun da sizin adınızı hatırlaması gerekli olduğunu, unutursa size içki ısmarlayacağını söyleyin. Gecenin geri kalanında onun sizi her gördüğünde adınızı söylediğini görüceksiniz. SKOR! Nasıl oyunlar bulabileceğinizi düşünün.

Eğer bir kadını tavlamaya çalışan ama korkunç derecede kötü olan bir adamı görürseniz; adam gittikten kısa bir süre sonra kadının yanına yanaşın ve “Ee nasıldı çocuk?” diye sorun. Bunun onu güldürmesi gerekli. Adamın çabasını, stilini, vücut dilini vb. eleştirin. Bu şekilde iyi sohbet ve eğlenceli karakterinizle onun gözünde parlamanız daha kolay.
Bu teknik biraz daha farklı. Sizin ona yanaşmanız yerine, o sizin arkadaşınızla konuşmanızı duyacak ve ne konuştuğunuzu bulmak için size yaklaşmak için kendini zor tutacaktır. Nasıl yapılır: Yakınlarınızda olduğundan ve sizi duyabildiğinden emin olun. Onun duyabileceği sesle ilginç veya kışkırtıcı bir yorum yapın ve o da devamını dinlemeye başlasın. Örnek: “Bence bütün kadınlar gizlice yapıyorlar.” Eğer bunu duyarsa, daha fazla bilmek isteyecektir. “Ne? Bütün kadınlar neyi yaparmış?” gibi sorular sormak isteyecektir. Buradan itibaren sahne sizindir.
Yorum Gönder
Blogger tarafından desteklenmektedir.