Header Ads

Kadınlar için evde kendi kendinize yapabileceğiniz bakımlar

Bayanlar evde kendi kendinize yapacağınız bakımla güzelliğinize güzellik katabilirsiniz.Size önereceğimiz 10 bakımla bunu başarabilirsiniz.
1-Ojenizin kapağını açamıyorsanız kapağın etrafına lastik dolayın ve tekrar deneyin.
2-Ojenizi hızlı kurutun.Ojeyi sürdükten sonra tırnaklarınızı çok soğuk suda tutun soğukluk ojenin daha çabuk kurumasını sağlar.
3-Burnunuza rötoş yapın.Işıltılı bir kremle burnunuzun tam üzerine dikey bir çizgi çekin.Bu tür ürünler aydınlatıcı işığı yansıtır ve burnunuzun daha düz görünmesini sağlar.
4-Kuru elleri nemlendirin.Bir limonun yarısını elinizin arkasında ovun.Limon yüksek oranda sitrik asit ve C vitamini içerir buda doku üretimini harekete geçirir.
5-Karışık dalgalar seçin.En doğal görünümü elde etmek için saçınıza şekil verirken hem ince hemde kalın maşa kullanın bu farklı kalınlıkta ve doğal dalgalar elde etmenizi sağlar.
6-Cildinizi arındırın.Cildinizdeki ölü derierden kurtulmak için, Türk kahvesinin telvesini Bepanteni karıştırarak yüzünüze uygulayın.
7-Kaşlarınızı belirgenleştirin.Kullandığınız kapatıcıyı kaşlarınızın üstünede sürüp yukarı doğru dağıtın kaşlarınızın belirginleştiğini göreceksiniz.
8-Size en uygun allık rengini bulun.Elinizi yumruk yaptığınızda kemiklerinizin aldığı pembemsi renk,size en çok yakışacak olan renkdir.
9-Dudaklarınızı yumuşatın dudakları yumuşatmak için bir çay kaşığı bal ile bir çay kaşığı şekeri karıştırarak dudaklarınızı ovun bir süre sonra dudaklarınız yumuşacık olacaktır.
10-Dudaklarınızı büyütün.Dudaklarınıza nane yağı sürün nane küçük bir alerjik reaksiyona sebep olacak ve dudaklarınızın şişmesine sebep olacaktır.
Yorum Gönder
Blogger tarafından desteklenmektedir.