Header Ads

Erkeğin cüzdanıyla ilgili 6 önemli sır

Buda nerden çıktı demeyin erkeği iyi tanımanın yollarından bir taneside cüzdanın taşımasına bakarak analiz edebilirmişiz bakalım nasıl olacakmış bu :))

Bir erkeğin parasını taşıma şekline bakarak, onunla ilgili birçok şeyi anlayabilirsiniz.
1) İlk İzlenim
"Tasarım bir cüzdan, erkeğin statüsünü tüm dünyaya gösterir ama örneğin parlak ve üzerinde isminin baş harfleri olan bir cüzdanda kendine güveninin az olduğunun işareti olabilir" diyor psikolog David Sharpley .Deri, vintage bir cüzdan, kendisiyle barışık ve halinden memnun biri olduğunu gösterir.Açık renkler dışa dönüklüğün göstergesi iken, siyah ağırlığı ve sakinliği yansıtır.

2) Fotoğraflar
Sizin cüzdanınız annenizin, arkadaşlarınızın ya da yeğenlerinizin fotoğraflarıyla dolu olabilir. Peki o da aynısını yapıyorsa endişelenmeli misiniz? (Erkek arkadaşlarının fotoğraflarını taşıyorsa bu kesinlikle endişe verici!) "Eğer aile fertlerinin fotoğraflarını taşıyorsa, bu, insanlarla sıcak bağlar kurmaktan hoşlandığı ve bu bağı çevresiyle paylaşmak istediği anlamına gelir. Ancak cüzdanı izci kampından kalma fotoğraflarla doluysa, çocukluğunuhenüz atlamadığını düşünebilirsiniz" diyor Sharpley.

3) Tomarla Nakit ParaKadınların isteklerini karşılayabilen erkeklerden hoşlandıklarını göz önünde bulundurursak, yanında sadece nakit taşıyan biri size bir şeyler anlatmaya çalışıyor demektir. "Kredi kartı yerine nakit taşımak, kadınları etkilemek içinkolay bir yoldur. Bu 'Ben kredi kartlarıyla uğraşmam, gerçek para kullanırım!' demektir. Ancak bu basit numaraya sakın kanmayın. Bunu sadece sizi etkilemek için, hatta hiçbir banka ona kredi vermediği için bile yapıyor olabilir!

4) Fişler
Sharpley: "Eğer cüzdanı biriken fişler yüzünden kapanmayacak hale gelmişse,hayata karşı rahat bir tutum içerisinde olduğu söylenebilir ancak çok düzensiz biri olma ihtimali de yüksektir" diyor ve ekliyor: "Bunları,işyerine harcamalarını beyan ederken kullanıyor da olabilir. Eğer üzerine bir numara yazacak bir parça kağıt bile olmayan düzenli bir cüzdanı varsa, bu da güvenlik ve kontrole çok önem verdiğini gösterir."

5) Prezervatif
Herkes korunmaya önem veren erkeklerle birlikte olmak ister. Ancak cüzdanında prezervatif taşıması onu duyarlı mı yapıyor yoksa iddialı mı? Bu tutum genelde bir miktarda olsa olgunluk ve sorumluluğun göstergesi olarak tanımlanabilir. Sharpley "Biriyle beraber olma şansını artırmak istiyor olabilir"diyerek başka bir boyuta dikkat çekiyor:"Cüzdanında prezervatif taşıyan erkek, bir adım sonrasını planlayan ve hayattan ne istediğini bilen biridir".

6) Kredi Kartları
Para bir ilişkinin ayakta kalmasını sağlayan en önemli ayaklardan biridir. Para harcama tarzlarınızın uyumlu olması önemlidir.Örneğin; birkaç kredi kartına sahip kişilerin, bir veya iki karta sahip kişilere göre daha fazla para harcamalarınormaldir. Tabii önemli olan o plastiklerin ardındaki borcun miktarıdır… Yine de eğer sadece bir-iki kart taşıyorsa, büyük ihtimalle parasını kontrol etmeyi bildiğini düşünebilirsiniz.
Yorum Gönder
Blogger tarafından desteklenmektedir.