Header Ads

Fiyonklar ve fırfırlar 2010

Çiçek desenleri, çizgiler, tek omuzlar, pastel tonlar, askeri yeşiller, canlı renkler… 2010 yaz modası seçim yapmayı zorlaştıracak zenginlikte trendler sunuyor. Fiyonklar ve fırfırlar tüm trendleri bir arada kullanabilmeyi sağlıyor
Fiyonklar

Elbiseler, ayakkabılar, gelinlikler, çantalar ve takılarda sıklıkla kullanılan fiyonklar; genç ve enerjik bir görünüm sergilemenize yardımcı oluyor.
2010 yazının en eğlenceli trendi fiyonkları stilinize uyarlarken vücut biçimini ön planda bulundurmanız gerekiyor.

Büyük göğüslere sahipseniz; üst bölgenizde fiyonk kullanmamaya özen göstermelisiniz.

Beliniz istediğiniz incelikte değilse; bu bölgede büyük fiyonklar kullanmaktan kaçınmalısınız.

Basenleriniz istediğiniz incelikte değilse; fiyonk detaylı ya da fiyonk baskılı alt kıyafetler kullanmamaya özen gösterin.

Küçük göğüslerinizi daha dolgun göstermek istiyorsanız; fiyonklar sizin için faydalı olacaktır. Elbise ya da bluzlarınızın göğüs bölgesinde büyük fiyonklar kullanmak, ilgi çekecek ve istediğiniz etkiyi yaratmanızı sağlayacaktır.
Tarzınızda ilk kez fiyonk kullanacaksanız; kendinizi rahat hissetmek ve gözünüzü alıştırmak için ayakkabı, çanta ya da takılarınızda yer verebilirsiniz.

Fırfırlar
2010 yaz modasının en çok tercih edilen rengi pudra ile kullanılan fırfırlar hem ilgi çekici hem de trendi görünmenizi sağlıyor.

Tek omuzların yükselen trendi fırfır detayları; bulunduğunuz ortamda şık ve trendi olmanızı garantiliyor.Elbise omuzlarında yer alan dikey fırfırlar her tür vücut yapısı için uygun olacaktır. Minyon tipliyseniz, elbisenin sizi gölgelememesi için küçük fırfırlı elbiseler tercih etmelisiniz.

Fırfırlar; kullanılan bölgeyi daha geniş gösterebilir, bu yüzden dikkatli seçimler yapmak gerekir.

Büyük göğüslere sahipseniz üst bölümü fırfırlı kıyafetlerden uzak durmalısınız.
Basenleriniz genişse; fırfırlı etek ya da elbiseleri tercih etmemelisiniz.
Taraklı ayak yapısına sahipseniz; ayaklarınızı daha büyük göstereceği için üst bölümü fırfırlı ayakkabılar giymemenizde fayda vardır.

Fırfır trendini ilk kez kullanıyorsanız; tıpkı fiyonk trendinde olduğu gibi çanta, takı ve ayakkabılarınızda tercih ederek yeni trende ısınabilirsiniz.
Yorum Gönder
Blogger tarafından desteklenmektedir.