Header Ads

29 Kasım- 5 Aralık Haftası'nda şanslı günleriniz..

Koç

29 Kasım: Çalışma ve günlük hayatın öne çıktığı bir gün. Günlük rutin işler hareketli olabilir. Sağlık konuları da önemli olabilir. Gençler, birlikte çalışmalar, anlaşmalar ön planda.

30 Kasım: Sabah saatlerinde günlük işler devam ederken, öğleden sonra ikili ilişkiler ve sosyalleşme ön planda olacak. Gergin etkiler var. 

1 Aralık: Zorlayıcı etkiler var. Özellikle ilişkiler konusunda dikkatli olmak gerekiyor. Sorumluluklar artabilir.

2 Aralık: Sabah saatlerinde zorlayıcı etkiler devam ederken, akşamüstü başkalarından beklenen destekler, ortaklaşa paylaşılan gelirler, borç-alacak, kredi, miras gibi konular ön planda olacak. Gergin etkiler var. Hırs ve tutku artabilir, kıskançlık olabilir. Akşam saatleri konuşmalar, iletişim artabilir.

3 Aralık: Başkalarından beklenen destekler, ortaklaşa paylaşılan gelirler, borç-alacak, kredi, miras gibi konular ön planda olacak. 

4 Aralık: Başkalarından beklenen destekler, ortaklaşa paylaşılan gelirler, borç-alacak, kredi, miras gibi konular ön planda olmaya devam edecek fakat hayal kırıklıklarına dikkat.

5 Aralık: Özellikle yurt dışı bağlantılı işlerinizde ve seyahatlerinizde gelişmeler olumlu olacak. Akşam saatlerinden itibaren yeni başlangıçlar için olumlu bir dönem başlıyor.

Boğa

29 Kasım: Olumlu etkiler var. Mutluluk veren gelişmeler olabilir. Aşk hayatı ve çocuklarla ilgili olumlu gelişmeler yaşanabilir. Yeni başlangıçlar yapılabilir.

30 Kasım: Sabah saatlerinde olumlu etkiler var. Öğleden sonra günlük işler artabilir, sağlık konularıyla uğraşmak gerekebilir. Zorlayıcı etkiler var. 

1 Aralık: Zorlayıcı etkiler var. Günlük işler artabilir, sağlık konularıyla uğraşmak gerekebilir.

2 Aralık: Sabah saatlerinde günlük hayatla ilgili zorlayıcı etkiler devam ederken, akşamüstü ikili ilişkiler konusunda gerilimli etkiler var.

3 Aralık: İlişkiler konusunda zorlayıcı etkiler devam ediyor.

4 Aralık: Özellikle ailevi konularda ve ikili ilişkilerde hayal kırıklıklarına dikkat.

5 Aralık: başkalarından beklenen destekler, ortaklaşa paylaşılan gelirler, borç-alacak, kredi, miras gibi konular ön planda olacak. 

Huzursuzluk hissedebilirsiniz. Akşam saatlerinden itibaren ortaklaşa gelirler, borç-alacak, kredi gibi konularda yeni başlangıçlar yapabilirsiniz.

İkizler

29 Kasım: Gergin etkiler var. Ailevi konularda dikkatli olmak gerekebilir. 

30 Kasım: Öğleden sonra mutluluk veren gelişmeler olabilir. Aşk hayatı ve çocuklarla ilgili olumlu gelişmeler yaşanabilir.

1 Aralık: Olumlu etkiler devam ediyor. 

2 Aralık: Sabah saatlerinde olumlu etkiler devam ederken, akşamüstü günlük hayatla ilgili zorlayıcı etkiler var.

3-4 Aralık: Günlük işler ve sağlık konularında zorlayıcı etkiler devam ediyor.

5 Aralık: İkili ilişkilerle ilgili zorlayıcı gelişmeler yaşanabilir. Akşamüstü ikili ilişkiler ve ortaklıklar konusunda yeni başlangıçlar yapmak mümkün.

Yengeç:

29 Kasım: Olumlu etkiler var. Özellikle yakın çevre ile ilişkilerde ve iletişim gerektiren konularda olumlu etkiler var. 

30 Kasım: Öğleden sonra gergin etkiler var. Özellikle ev ve aile ile ilgili konularda gerginliklrden kaçınmak lazım.

1 Aralık: Zorlayıcı etkiler devam ediyor.

2 Aralık: Sabah saatlerinde gerilim devam ederken, akşamüstü mutluluk veren gelişmeler olabilir. Aşk hayatı ve çocuklarla ilgili olumlu gelişmeler yaşanabilir.

3-4 Aralık: Aşk hayatı ve çocuklarla ilgili olumlu gelişmeler devam ediyor. 

5 Aralık: Günlük hayatla ilgili zorlayıcı etkiler var. Akşamüstü günlük işler ve sağlık konularında yeni başlangıçlar yapmak ve yeni gelişmelerle karşılaşmak mümkün.

Aslan

29 Kasım: Özellikle parasal konular hareketli. Kişisel gelirleriniz ve sahip olmayı beklediğiniz konularla ilgili olarak biraz daha sabırlı olmalısınız.

30 Kasım: Öğleden sonra olumlu etkiler var. Özellikle yakın çevre ile ilişkilerde ve iletişim gerektiren konularda olumlu etkiler var. 

1 Aralık: Olumlu etkiler devam ediyor. Gün içinde yakın çevre ile ilgili sorumluluklar artabilir.

2 Aralık: Sabah saatlerinde olumlu etkiler devam ederken, akşamüstü gergin etkiler var. Özellikle ev ve aile ile ilgili konularda gerginliklerden kaçınmak lazım.

3-4 Aralık: Özellikle ev ve aile ile ilgili konularda gerginlikler devam ediyor.

5 Aralık: Mutluluk veren gelişmeler olabilir. Aşk hayatı ve çocuklarla ilgili olumlu gelişmeler yaşanabilir. Akşamüstü bu konularda yeni gelişmelerle karşılaşmak mümkün.

Başak

29 Kasım: Olumlu etkiler var. Özellikle kişisel konularda başarılı olabileceğiniz çalışmalar yapabilirsiniz.

30 Kasım: Öğleden sonra parasal konular hareketli. Kişisel gelirleriniz ve sahip olmayı beklediğiniz konularla ilgili olarak harekete geçmek isteyebilirsiniz. Biraz daha sabırlı olmalısınız.

1 Aralık: Parasal konularla ilgili etkiler devam ediyor. Gün içinde maddi konularla ilgili kısıtlanmalarla karşılaşabilirsiniz.

2 Aralık: Akşamüstü olumlu etkiler altındasınız. Özellikle yakın çevre ile ilişkilerde ve iletişim gerektiren konularda olumlu etkiler var. Yakınlarınızla duygusal bağlarınız kuvvetlenebilir. 

3-4 Aralık: Özellikle yakın çevre ile ilgili konularda olumlu etkiler devam ediyor.

5 Aralık: Gergin etkiler var. Özellikle ev ve aile ile ilgili konularda gerginliklerden kaçınmak lazım. Akşamüstü bu konularda yeni başlangıçlar yapmak isteyebilir fakat sorunlarla karşılaşabilirsiniz.
Terazi

29 Kasım: Huzursuz edici etkiler var. Olayları kontrol etmek zor. Karamsarlık artıyor.

30 Kasım: Sabah saatlerinde karamsarlık devam ederken, öğleden sonra kendinizi daha fazla öne çıkartmanızı sağlayacak fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Olumlu etkiler var.

1 Aralık: Olumlu etkiler devam ediyor. Daha fazla ön planda olabilir, üzerinize daha fazla sorumluluk alabilirsiniz.

2 Aralık: Akşamüstü maddi konular ön plana çıkıyor. Harcamalar artabilir. Parasal konularda anlaşmalar yapmak için olumlu bir zaman.

3-4 Aralık: Maddi konularda hareketlilik devam ediyor. Aldanmalara ve hayal kırıklıklarına dikkat.

5 Aralık: Özellikle yakın çevreniz ve iletişim gerektiren konularda olumlu etkiler var. Akşam saatlerinden itibaren yeni başlangıçlar için olumlu bir dönem başlıyor.

Akrep

29 Kasım: Olumlu etkiler var. Sosyal hayatınız hareketleniyor. Dost ve arkadaş çevrenizden destek görebilirsiniz. Geleceğe dair umutlarınızı arttıran gelişmeler olabilir.

30 Kasım: Sabah saatlerinde olumlu etkiler var. Öğleden sonra karamsarlık artabilir, zorlayıcı etkiler var.

1 Aralık: Huzursuz edici etkiler devam ediyor: Olayları kontrol etmek zor.

2 Aralık: Sabah saatlerinde zorlayıcı etkiler devam ederken, akşamüstü kendinizi daha fazla öne çıkartmanızı sağlayacak fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Olumlu etkiler var.

3 Aralık: Olumlu etkiler devam ediyor.

4 Aralık: Özellikle işinizi ilgilendiren konularda yaratıcı çalışmalar yapabilirsiniz. Ama sizi hayal kırıklığına uğratabilecek kişilere karşı dikkatli olun.

5 Aralık: Maddi konular ön plana çıkıyor. Akşam saatlerinden itibaren gelirlerinizi ilgilendiren konularda yeni başlangıçlar yapabilirsiniz.

Yay

29 Kasım: Gergin etkiler var. İşinizi ve gelecek hedeflerinizi ilgilendiren konularda dikkatli olmak gerekebilir.

30 Kasım: Öğleden sonra sosyal hayatınız hareketleniyor. Dost ve arkadaş çevrenizden destek görebilirsiniz. Geleceğe dair umutlarınızı arttıran gelişmeler olabilir.

1 Aralık: Olumlu etkiler devam ediyor.

2 Aralık: Sabah saatlerinde olumlu etkiler devam ederken, akşamüstü karamsarlık artabilir, zorlayıcı etkiler var.

3-4 Aralık: Olayları kontrol etmek zor. Huzursuz edici etkiler devam ediyor.

5 Aralık: Kendinizi daha fazla öne çıkartmanızı sağlayacak fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Olumlu etkiler var. Akşamüstü yeni başlangıçlar konusunda daha cesaretli adımlar atabilirsiniz.

Oğlak

29 Kasım: Olumlu etkiler var. Özellikle seyahatler, yabancılar, yabancı ülkelerle ilgili konular, eğitim ve kişisel anlamda gelişiminizi sağlayacak konularda olumlu etkiler var. Öğrenme isteğiniz artıyor.

30 Kasım: Öğleden sonra gergin etkiler var. Özellikle işiniz ve gelecek hedeflerinizi ilgilendiren konularda gerginliklerden kaçınmak lazım.

1 Aralık: Zorlayıcı etkiler devam ediyor.

2 Aralık: Sabah saatlerinde gerilim devam ederken, akşamüstü sosyal hayatınız hareketleniyor. Dost ve arkadaş çevrenizden destek görebilirsiniz. Geleceğe dair umutlarınızı arttıran gelişmeler olabilir.

3-4 Aralık: Sosyal hayat, dostlar ve arkadaşlarla ilgili konularda olumlu etkiler devam ediyor.

5 Aralık: Huzursuz edici etkiler var. Olayları kontrol etmek güç. Karamsarlık ve endişe duyabilirsiniz. Yeni başlangıçlar yapmak isteseniz de harekete geçmek güç. Bu dönemi gelecek için plan yaparak geçirebilirsiniz.

Kova

29 Kasım: Özellikle başkalarından beklenen destekler, ortaklaşa paylaşılan gelirler, borç-alacak, kredi, miras gibi konular ön planda olacak. Huzursuzluk hissedebilirsiniz. Başkalarından beklediğiniz konularla ilgili olarak biraz daha sabırlı olmalısınız.

30 Kasım: Öğleden sonra olumlu etkiler var. Özellikle seyahatler, yabancılar, yabancı ülkelerle ilgili konular, eğitim ve kişisel anlamda gelişiminizi sağlayacak konularda olumlu etkiler var. Öğrenme isteğiniz artıyor.

1 Aralık: Olumlu etkiler devam ediyor. Gün içinde çalışmalarınızla ilgili sorumluluklar artabilir.

2 Aralık: Sabah saatlerinde olumlu etkiler devam ederken, akşamüstü gergin etkiler var. Özellikle iş ve kariyerle ilgili konularda gerginliklerden kaçınmak lazım.

3-4 Aralık: İş ve gelecek hedeflerinizle ilgili konularda gerginlikler devam ediyor.

5 Aralık: Mutluluk veren gelişmeler olabilir. Sosyal hayatınız hareketleniyor. Dost ve arkadaş çevrenizden destek görebilirsiniz. Geleceğe dair umutlarınızı arttıran gelişmeler olabilir. Akşamüstü bu konularda yeni gelişmelerle karşılaşmak mümkün.

Balık

29 Kasım: Gergin etkiler var. Özellikle ikili ilişkilerinizi ve ortaklıklarınızı ilgilendiren konularda dikkatli olmalısınız.

30 Kasım: Öğleden sonra parasal konular hareketli. Özellikle başkalarından beklenen destekler, ortaklaşa paylaşılan gelirler, borç-alacak, kredi, miras gibi konular ön planda olacak. Huzursuzluk hissedebilirsiniz.

1 Aralık: Ortaklaşa gelirlerinizi ilgilendiren konularda hareketlilik devam ediyor. Gün içinde bu konularla ilgili kısıtlanmalarla karşılaşabilirsiniz.

2 Aralık: Akşamüstü olumlu etkiler altındasınız. Özellikle seyahatler, yabancılar, yabancı ülkelerle ilgili konular, eğitim ve kişisel anlamda gelişiminizi sağlayacak konularda olumlu etkiler var. Öğrenme isteğiniz artıyor.

3-4 Aralık: Olumlu etkiler devam ediyor.

5 Aralık: Gergin etkiler var. Özellikle iş, kariyer, toplumsal konumunuz ve geleceğinizi ilgilendiren konularda gerginliklerden kaçınmak lazım. Akşamüstü bu konularla ilgili yeni başlangıçlar yapma fırsatları çıkabilir.


Yazan: Astrolog Ümran Ensari
Yorum Gönder
Blogger tarafından desteklenmektedir.