Header Ads

Gelecek hafta neler yaşayacağız

8-14 Kasım Haftası'nda gezegenler hangi enerjileri harekete geçirecek ve bizi nasıl etkileyecek? 

Mayıs sonundan beri geri gitmekte olan Neptün ileri hareket etmek üzere duruyor ve 8 Kasım'da ileri hareketine başlıyor. 

Sezgiler ve yaratıcılık artıyor. İdeallerimize ve hayallerimize daha fazla odaklanabilir, Onları gerçekleştirmek için harekete geçebiliriz. 

8 Kasım'da geri hareketli Venüs'te Terazi burcuna tekrar geri dönüyor. 

İkili ilişkilerde ve parasal konularda eski sorunlar yüzünden gerginlikler artarken, eski meselelerle yüzleşme imkânı ve bunları çözümleme fırsatı da bulunabilir. 

Rekabete ve düşmanca davranışlara da açık olunan bu dönem aceleci tavırlar sergilememeli tam tersine sakin ve anlayışlı olmaya gayreti içinde bulunmalıyız. 

9 Kasımda Merkür Yay burcuna geçiyor. 

Merkür'ün Yay burcuna geçişi ile birlikte daha özgür olmak ve yeni maceralar yaşamak arzusuyla harekete geçilebilir. Yolculukların, felsefi ve dini çalışmaların artacağı bu devre içinde yabancı ülkelerle kurulacak ilişkiler, oldukça ilginç boyutlara ulaşacak demektir. 

Bu dönem yeni deneyimler kazanmak ve yeni eğitimler almak için uygun gözüküyor. Yeni yerler görmek ve yeni felsefeler kültür turlarına çıkmak özellikle, yurt dışı seyahatleri önem kazanacak. 

14 Kasım Mars - Satürn arasında uyumlu etkileşim gerçekleşiyor. 

Bu etkileşim sahip olmayı arzuladıklarınız için artık sorumluluk alma vaktinin geldiğini işaret ediyor. 

Özellikle, yabancılar, yabancı kültürler, felsefeler, yurt dışı bağlantılı konularda ciddi çalışmalar içine girmek için uygun bir zaman. Bu dönemde yönetici konumunda bulunan kişilerle işbirliğine gidilebilir, odaklanma yeteneğinin artması ile çok fazla dikkat ve derinlik isteyen konularda çalışmak kolaylaşabilir. 

Eğitim, hukuksal konular, yeni ortaklıklar, maddi ve manevi gelişim sağlayacak seminer veya kurslar bu dönemde daha fazla ciddiye alınabilir. Öte yandan inançlarla ilgili konular daha da önem kazanabilir. Bu etkiyi, isteklerimizi gerçekleştirmek ve hedeflerimize yönelmek için kullanabiliriz. 

Gökyüzünün bu konumu, özellikle Ateş ve Hava grubu (Koç, Aslan, Yay, Terazi, İkizler, Kova) burçlarına daha fazla olumlu etki edecek. Bu burçlar daha olumlu beklentiler içine girerek, enerjileri istekleri doğrultusunda daha kolay yönlendirebilir, böylece de isteklerini gerçekleştirmeyi daha kolay başarabilirler. 
Yorum Gönder
Blogger tarafından desteklenmektedir.