Header Ads

Sevgilinizin karşılık olarak istediği 10 şey

1 Serbest bırakılmak. Arkadaşlarıyla dışarı çıkması veya rahat kalmaya ihtiyaç duyması sizinle ilgilenmediği anlamına gelmez. Onun seçimlerine saygı duyarsanız onun da size olan saygısının arttığını göreceksiniz.

2 Spor konusunda onu zorlamayın.
 Bazen erkekler televizyon karşısında yayılarak yalnızca sakin sakin maç seyretmek isterler. Maçla ilgileniyormuş gibi yapıp sürekli soru sormanız onun için dayanılmaz bir durumdur.

3 Hafta sonları tıraş olmasını beklemeyin.
 Zaten hafta içi her sabah işe gitmeden önce tıraş olmak zorunda olan erkek arkadaşınızın, hafta sonu kaytarmasına izin verin.

4 Onun amigosu olun.
 Erkekler risk almaktan hoşlanırlar. Erkek arkadaşınızı, aldığı riskler karşısında koşulsuz olarak desteklemeyi ihmal etmeyin.

5 Klişe olmayın. 
Kadınlar gibi erkekler de farklı bakış açılarına ve fikirlere sahiptirler. Yalnızca erkek olduğu için karakteri hakkında yapacağınız ciddi bir saptama onu gerçekten çok kızdırabilir. Sonuçta herkesin karakteri aynı olamaz.

6. Zaman zaman özgür ve pasaklı olmasına göz yumun.
 Erkekler bazen klozetin kapağını indirmek istemezler, delinmiş iç çamaşırı giyerler, olmadık yerlerde gaz çıkarırlar ve ellerini yıkamayı unuturlar. Bu durumda üstlerine gitmemeye çalısın. Kendilerini çocuk gibi hissettirmeyin. Unutmayın; siz onun kız arkadaşısınız, annesi değil.

7 Adet dönemlerinizden haberdar edin. 
Mantıksız davranışlarınızın sebebi adet döneminde olmanızdan kaynaklanıyorsa, bunun sinyallerini erkek arkadaşınıza vermelisiniz. Eğer söylemekten çekiniyorsanız, mutfakta duran takvimin üzerine büyük kırmızı bir X işareti çizin. Böylelikle size karsı hassas davranması gerektiğini anlayacaktır.

8 Olaylara geniş bir bakış açısıyla bakın. Ona hiç tanımadığı insanların hayatlarını anlatarak zaman kaybetmeyin çünkü bu konuyla asla ilgilenmez. Onun yerine kendinizle ilgili bir şeyler söylemeniz onun için daha fazla önem taşır.

9 Hissettiğiniz gibi sevişin.
 Erkekler de kadınlar kadar dokunulmak, tahrik edilmek ve öpülmek isterler. Seksteki tüm sorumluluğu ona yüklemeyin.

10 Açık olun. Ciddi bir şey konuşmak istediğinizde söze "Konuşmamız lazım" cümlesiyle başlamayın. Doğrudan konuya girmeyi tercih edin.
Yorum Gönder
Blogger tarafından desteklenmektedir.