Header Ads

Aldatan eşe sorulacak 10 soru


İnsan aldatan eşinin diğer kişiyle olan ilişkisinin ayrıntılarını gizli gizli düşünür durur. Ona aldığı hediyeleri, ona maddi anlamda ne verdiğini, gittikleri yerleri, ona yazdığı şiirleri kısacası bir ilişkiye ait her şey aldatılan tarafın merakını kamçılar.
Karısının kendini aldattığını öğrenen bir adam karısının ve sevgilisinin birbirleri için doldurduğu aşk şarkıları kasedini dinler. Cosmotürk’teki habere göre, kasetteki romantik sözleri dinlemek onu duygusal anlamda çok yaralasa da çok önemli bir şeyi anlamasına yardımcı olur. Karısı onu aldatmıştır çünkü adam son zamanlarda karısına hala aşık olduğunu gösterecek hiçbir harekette bulunmamıştır. Bu olay ona, evliliklerine romantizmi geri getirmesi gerektiğine dair bir uyarı olmuştur çünkü karısının ilgiye ihtiyacı vardır, tıpkı kendisi gibi.
Aşağıda gördüğünüz 10 soru aldatılmanızın altında yatan sebepleri bulmanıza yardım edecek. Eşinize bu soruları sormanız ve onunla bunlar üzerinde konuşmanız evliliğinizi kurtarmanız için size ikinci bir şans tanıyabilir.
İŞTE ALDATAN EŞE SORULACAK 10 SORU:
1. Böyle bir ilişkiye girmeden önce içinden neler geçti? Başka biriyle olman için kendi kendine izin vermeni sağlayan etken neydi?
2. Onunla ilk kez seviştikten sonra kendini suçlu hissettin mi?
3. Bu ilişkinin yanlış olduğunu bile bile nasıl bu kadar uzun sürdürebildin?
4. Onunla beraberken hiç beni düşündün mü?
5. Ona bizimle ilgili ne anlattın?
6. Ona aşık mıydın? Eğer öyleyse bunu ona söyledin mi? Gelecek için plan yaptınız mı?
7. Onda ne buldun?
8. O ilişkide kendinle ilgili yeni şeyler keşfettin mi? Evetse hissettiğin yeni özellikler nelerdi?
9. Beni bu ilişkiden önce de başka biriyle aldattın mı? Aldattıysan bunun diğeriyle olan benzerliklerini ve farklılıklarını anlatır mısın?
10. Cinsel ilişki esnasında korundun mu?
Yorum Gönder
Blogger tarafından desteklenmektedir.