Header Ads

Ona yapabileceğiniz 5 sessiz iltifat

Ona "Ayakkabıların çok güzel" ya da "Gözlerine bayılıyorum" gibi şeyler söylemek yerine egosunun okşanmasına doğrudan yardım edecek bazı sesler çıkartabilirsiniz. Konuşmadan da onu mutlu edebilirsiniz!
"Vaoww"

Ofisteki başarısını bu şekilde dile getirmeniz patronu tüm iş arkadaşları önünde sırtına 'Yürü be koçum' demiş gibi bir etki bırakacaktır.
Hatta belki ondan da daha iyi bir his olabilir çünkü erkek arkadaşınız bunu gece onu iyi bir sevişme beklediği şeklinde yorumlayabilir.


"Evet evet evet!"

Erkekler için yatakta iyi olduklarını bilmek çok önemli bir gurur kaynağıdır. Büyük bir çoğunluk da kadınları memnun edip etmediğini bilmek ister.
İşte bu yüzden bu şekilde çığlık atmanız onun egosunu tavana çıkaracaktır.
"Ha ha ha!"

Eğer fıkralar anlatıp komiklikler yapıyorsa içten gelen bir kahkaha onu hemen etkiler. Çünkü erkekler şaka dağarcıklarına çok önem verdikleri gibi kadınlar tarafından komik bulunmak da isterler.
Zaten araştırmalar da erkeklerin şakalarına gülen kadınları daha çekici bulduklarını gösteriyor.


Karın kaslarına dokunarak "Harika!"

Tıpkı kadınlar gibi erkekler de vücutlarının bazı yerlerinden hiç memnun olmayabiliyor.
Sporda karın kaslarını çalıştırmak için harcadığı saatlerden sonra herhangi bir değişikliği fark etmeniz onu çok mutlu edecektir.


"Mırrrrr!"

Duş alıp çıktıktan sonra beline bir havlu sarmış veya jöleyle saçına farklı bir şekil vermiş olabilir.
Onu gördüğünüzde ağzınızdan böyle bir ses çıkması kendisini çok seksi hissettirir. Çünkü içinizdeki vahşi kediyi ortaya çıkardığını hisseder.

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.