Header Ads

Sevgilim yok 14 şubatta ne yapacağım diyenlere


sevgiliniz olacak diye bir kaide yok üzülmeyin sizler içinde o günü nasıl rahat ve güzel gerçirmeniz için bir kaç tavsiyemiz olacak.
Kendizi bakıma verin.Gidin bir sauna yada bir spa merkezine orada rahatlayın o kadar hafiflermiş ve rahatlamış olacaksınız ki 14 şubat sevgilierl günü neymiş diyip gülüp geçeceksiniz.
Parti verin.Sizin gibi sevgilisi olmayan bir tek siz değilsiniz bunu unutmayın türm erkek arkadaşlarınızı çağrırınız ve parti verin. Müzik mezeler kahkaga bol sohbet eğlence sizi bekliyor unutmayın yalnız değilsiniz.
Partiye gidin.Parti veremiyorsanız veren bir arkdaşsınzı veya o güne özel verilen partilere gidin orada kafanızı dağıtın ve rahatlayın.
Evden çıkmayın.Tamam çıkmayayımda ne yapayım derseniz ne zamandır ertlediğinzi film arşivinizi bir düzenleyin ve o günü film günü olarak ilan ve yeni dvdler satın alıp lcd nizin veya bilgisayarınızın karşına geçin gün artık sizin.
Evden çıkın.Garip değilmi başlıklar uyuşmuyor. Evdne çıkın bir arkdaşınzıla o güne mahsus plan yapın gezin dolaşın yeni insalar tanıyın zaman geçirin.
Diğer Kız Arkadaş.Her arkdaşınızın bir sevgilisi olacak değil ya ona teklif edin bugün oda yalnız sizde çıkın onunla eğlenin ama dozajını iyi ayalayın veya bilinmez bu çıkma yeni bir sevgiliniz olacağı günde olabilir.
Doğal olun.Her zaman ne yapıyorsanız onu yapın evinizden çıkın işe gidin rutin olan şeyleri yapın. Tatil günü ise evinizde tatil günlerinde ne yapyıorsanız onu yapın.
Ve şunu kesinlikle unutmayın sadece 1 gün 24 saat bittiğinde sevgililer içinde sizin içinde hayat normale dönecek.

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.