Header Ads

Evlilik Teklifi İçin Nostaljik yerler


Mum ışığında, şık bir restorantda yenilen akşam yemeği eşliğinde edilen evlilik teklifi nostaljik bir hava yaratır. Bununla beraber ılık yaz akşamlarının birinde, sahil kenarında kumların üstünde yakılmış küçük bir ateş, gitar eşliğinde söylenen şarkılarla beraber evlilik teklifi de çok hoş ve unutulmaz olacaktır. Nostaljik bir mekan arıyorsanız ? Kız Kulesi ve Galata Kulesi gibi tarihi mekanlarıda gözden kaçırmayın.
Evlilik Teklifi  İçin Farklı Mekanlar
Çılgınlık ve farklılıklardan hoşlanıyorsanız evlilik teklifinizde sizi yansıtacaktır. Romantik ve nostaljik mekanların size uygun olmadığını düşünüyorsanız farklı mekan önerilerimizi mutlaka dikkate almalısınız.
Evlilik teklifiniz için İstanbul?un yeni gözde ortamlarından olan Sultan Kayığı ve Kadıköy Belediyesi?nin sunduğu balonda hoş ve unutulmaz anlar yaşayabilirsiniz. Eğer denizi veya göle kıyısı olan bir kentte yaşıyorsanız kiralayacağınız bir sandal içinde sevdiğiniz insanla gezinti yapabilir ve evlilik teklifinde bulunabilirsiniz. Evlilik teklifiniz için tarihi anfi tiyatroları seçebilirsiniz.
Onu sevdiğinizi ve evlenmek istediğinizi dile getirirken sesiniz yankılanacaktır. Yankıyla sonsuzlaşan sesinizin sevginiz kadar olduğunu söylemeniz unutulmaz bir an yaşatacaktır. Bunlar belki basit gibi görünebilir. Ama farklı ve etkileyici olacaktır. Masrafa girip büyük bir çılgınlık yapmak istiyorsanız. Ufak bir uçak kiralayıp gezintiye çıkabilirsiniz. Şehri kuş bakışıyla izlerken yapılan evlilik teklifi farkınızı fark ettirecektir.
Yorum Gönder
Blogger tarafından desteklenmektedir.