Header Ads

Her erkeğin nasıl yapılacağını bilmesi gereken 15 şey

Kadınlar bilgili erkeklere bayılırlar. Yatakta doğru sözü söylemekten, tuvalet kağıdından patlayıcı yapmaya kadar tüm doğru yanıtları bilmek seksidir. O zaman seksi olabilmeniz için size yardım edecek ipuçları.1)İşte duygularınızı kontrol ediniz


İş yerinde bir şey istediğiniz gibi gitmediği zaman, hemen çocukça tepkiler vermeyin, onun yerine çıkıp biraz nefes alın, sizi sakinleştirecek biri ile konuşun veya spor salonuna gidip yatışın. Eğer böyle bir zaman lüksünüz yoksa, karşınızdaki kişiden açıklama isteyin. Duygularınızı onlar sizi kontrol etmeden önce kontrol altına alın.

2)Hafızanız güçlü olsun


Yeni bir bilgi aldığınız zaman, aktif bir dinleyici olun ve söylenen her şeyi hayal edin, önceden bildikleriniz ile yeni öğrendikleriniz arasında bağlantı kurun. Ve söyleneni tekrar edin. 

3)Elbiseleriniz kırışmasın


Kuruduktan sonra elbisenizi katlayıp asın. Çıkardığınız zaman giyebileceğiniz bir takım elbiseniz hep olsun
Otururken pantolonunuzu yukarı çekmeyin. Eğer hiçbiri işe yaramıyorsa kıyafetlerinizi kurutucuya atın ve yeni gibi çıkmasını sağlayın. 

4)Akşamdan kalma olmayın


Şehirde güzel bir gece geçireceksiniz diye ertesi günü akşamdan kalma geçirmeyin. Akşamdan kalmalığı daha başlamadan engelleyin. Bir şeyler yiyin, süt için, ve birkaç vitamin alın. 

5)Yorgunken ayakta kalmaya devam etmek


Eğer yorgun olduğunuz için bir şeyler yapamıyorsanız, çözüm çok kolay. Bir dahaki sefere yorgun olduğunuzda bir şeyler yiyin, biraz uyuyun.

6)İşte uyumaktan kaçının


Proaktif olarak işte uyuklamaktan kurtulursunuz. Yeni projeler için sorun, sizinle ilgili olmayan işlere gönüllü olun, kendi alanınızda bilginizi arttırın, iş arkadaşlarınızla fikir üretin.

7)İlk buluşma yerini seçin


İlk buluşma yeteri kadar streslidir. Buluşmayı başından kazanın ve onu istediğiniz yere davet edin. Bu lüks bir restoranda yemek olabilir, su yakınlarında piknik olabilir. 

8)Yatakta iyi olan kadını seçmek


Bazen sadece bir kadına bakarak yatakta nasıl olacağını bilirsiniz. Eğer iyi öpüyorsa, yatakta da iyidir. Eğer iyi bir dansçı ise, yatakta rahattır, eğer esnekse, yatakta 101 pozisyona girebilir. 

9)Kadınların vücut dilini okuyun


Kadınlar, arabalar gibi kullanıcı ayarları ile gelmemektedir. Onları anlamak için yakından takip etmek gerekir. Şehvetli olan kadın, kalçası ve göğüsleri dışarıda oturur ve göz kontağı kurar. Flört eden bir kadın normalden daha fazla güler ve saçları ve kolyesi ile oynar. İlgisiz bir kadın uzaklara bakacaktır. Çok az gülecek ve kollarını önünde bağlayacaktır.

10)Faiz oranlarını bilin


Yeni bir iş kurarken veya evinizi yenilerken, her erkeğin borç paraya ihtiyacı olacaktır. Bu durumda borç verenleri karşılaştırabilmek için faiz oranlarına bakmalısınız. Tartışmaktan kaçınmayın brokerlara daha iyi fiyatlar verebileceklerini söyleyin.

11)Kız arkadaşınızın ailesini etkileyin


Eğer evlerine davetliyseniz bir hediyeyle gidin. Eğer dışarıda buluşacaksanız yemeği siz ödeyin. Muhabbetlerinizde kibar olun ve aileleriyle ne kadar ilgilendiğinizi gösteren sorular sorun. 

12)Göğüslerinin gerçek olmadığını anlamak


Ona bunu sorabilirsiniz ama kendinizde anlayabilirsiniz. Eğer çok yuvarlaksa, çok şekillilerse ve göğsün üstünde duruyorlarsa muhtemelen sahtelerdir. 

13)Kaslarınızı gevşetin


Egzersiz yaptınız ve vücudunuzda baskı hissediyorsunuz. Şimdi sakinleşin, nefesinizi kontrol edin, yavaş ve derin nefes alın. 

14)İnternette bir şey satmak


Sonunda tüm he-man koleksiyonunuzu satmaya karar verdiniz. Hemen ebay’e giriyorsunuz kayıt numarası ve satıcı hesabı alıyorsunuz. Ve adım adım satacağınız ürünleri sisteme yüklüyorsunuz.

15)İçki karışımı


İyi içki karışımlarını bilmek her zaman artı puan
Yorum Gönder
Blogger tarafından desteklenmektedir.