Header Ads

Isıya Karşı Koruyucu Bakım Spreyi

Yüksek ısıda şekillendirilen saçları yıpranmaya karşı koruyan ve bakım sağlayan sprey.

Her yıkamadan sonra yüksek ısıda kurutulan saçlara Gliss Isıya Karşı Koruyucu Bakım Spreyi ile kusursuz koruma ve bakım geliyor. Saç bakım uzmanı Schwarzkopf’un sunduğu Gliss Isıya Karşı Koruyucu Bakım Spreyi ile saçlar, 220oC’ye kadar sıcaklıklarda dahi parlak, sağlıklı ve göz alıcı görünümünden hiç bir şey yitirmiyor.

Gliss Isıya Karşı Koruyucu Bakım Spreyi, saçı kurutucu ve şekillendiricilerin yıpratıcı etkisine karşı korur, bakımını yapar, özelformülü ile saça nem takviyesi yapar ve böylelikle saçın kuruyarak yıpranmasını önler. 

Her tip saça uygun 

Sık sık yüksek ısı uygulanarak şekillendirilen, düzleştirilen saçlar artık yıpranmaya karşı korumasız değil. Schwarzkopf uzmanlığı ile sunulan kusursuz bir çözüm olan Gliss Isıya Karşı Koruyucu Bakım Spreyi, tüm saç tiplerine uygulanabiliyor, ayrıca saçın yatışmasını ve parlaklık kazanmasını sağlıyor.

Nemli saçlara kolayca uygulanıyor 

Gliss Isıya Karşı Koruyucu Bakım Spreyi, havlu ile nemi alınmış saça eşit miktarda püskürtülerek uygulanıyor. Saçlar daha sonra kurutma makinesi ile kurutuluyor. Saç düzleştirici veya maşa gibi şekillendirici kullanmadan önce saçlardaki yıpranmayı önlemek için, saçlar tamamen kurutulduktan sonra Gliss Isıya Karşı Koruyucu Bakım Spreyi uygulanıyor. 
Yorum Gönder
Blogger tarafından desteklenmektedir.