Header Ads

Takma tırnak kullanma tüyoları


Takma tırnak seçerken sorulması gereken en önemli soru neden takma tırnak takmak istediğinizdir
Örneğin tırnak yeme alışkanlığı olan kişiler takma tırnakların çoklu modellerini tercih ederler. 24'lü olan takma tırnaklar olduğu gibi 100'lü paketler içinde olanlarıda mevcuttur.
Özel Günler için French'li modelleri var
Eğer özel günlerdekullanmak isterseniz kendinden french'li ve hazır şekilleri olanları tercih etmelisiniz.(24'lü olanlar bu şekildedir).Ayrıca, bu iki modelinde günlük kullanılabileceğini unutmamak gerekli.elde bayanlar ilk takma tırnak denememizi endişe duyduğumuz için kalitesiz olanlarını alarak başlarız ama tam tersinekalitelitırnaklarla başlamamız daha iyidir.


Takma tırnaklarla ilgili sorulan başlıca sorular
Takıldıktan sonra nekadarsüre kalacağı ve çıkarmak istediğinde nasıl çıkarılacağıdır.Takma tırnaklar takıldıktan sonra siz çıkarmadıkçakolay kolay çıkmazlar. Takma tırnağı çıkarmak içinse ılık asetonlu Su da ellerinizi bekletmeniz yeterlidir kendiliğinden çıkacaktır. Bir de tırnak çıkarma sıvısı kullanabirsiniz. Bu Sıvılar ellere zararvermeden tırnakları eriterek çıkarır.
Takma tırnaklar nasıl yapıştırılır?
Bir diğer soruda takma tırnak yapıştırıcılarının ayrı bir şekilde satılıp satılmadığıdır. Takma tırnaklardaelde japon yapıştırıcısı diye bilinen yapıştırıcılar kullanılmaktadır. Bu yüzden sizeyakınbir kırtasiyeden japon yapıştırıcısı alıp kaldığınız yerden devam edebilirsiniz..
Yorum Gönder
Blogger tarafından desteklenmektedir.