Header Ads

2011 fitness puma koleksiyonu

Dünyaca ünlü spor ve yaşam tarzı markası PUMA, 2011 İlkbahar-Yaz Fitness koleksiyonunu, marka elçisi Ebru Şallı’nın yer aldığı renkli bir kampanya ile görücüye çıkardı.

Hem sporda hem günlük hayatta konforlu ve stil dolu bir görünüm arayanların vazgeçilmez markası PUMA’nın yeni Fitness koleksiyonu için hazırlanan kampanya, Ebru Şallı’nın katıldığı çekimlerle tamamlandı. Pilatesi Türkiye’ye sevdiren Ebru Şallı’nın marka yüzü olduğu Fitness kategorisi, geçen sene büyük ilgi görmüştü. 2011 koleksiyonu , tasarımları ile olduğu kadar getirdiği teknolojik yeniliklerle de dikkat çekiyor.

Mükemmel ikili: Ebru Şallı ve PUMA Fitness
Yeni koleksiyon için yapılan kampanya çekimlerinde, Ebru Şallı ve Fitness koleksiyonun ruhundaki doğallık ve rahatlık temalarının mükemmel uyumu gözlerden kaçmadı. Renk, tasarım ve materyal üstünlüklerinin yanı sıra hiçbir vücut hareketini kısıtlamayan PUMA Fitness ürünleri ise göz doldurdu. Sezonun en yenilikçi ayakkabısı BodyTrain ve her zaman kuruluk ve konfor sunan kıyafetlerin seçildiği çekimler, renkli görüntülere sahne oldu.

Çekimlere, Ebru Şallı’nın neşesi damga vurdu
Sportif yaşam tarzıyla Türk kadınlarına öncülük eden Ebru Şallı, kampanya çekimleri sırasında neşeli tavırlarıyla dikkat çekti. Yeni koleksiyondan seçilen ürünlerle kamera karşına geçen güzel yıldız, yaptığı egzersizlerle de spor, moda ve estetiğin kaynaştığı pozlar verdi. Sergilediği yoga hareketleri ve dans figürleriyle de PUMA Fitness koleksiyonunun rahatlık ve esneklik özelliklerini bizzat kanıtladı.

PUMA’dan yürüyüş ayakkabısında bir devrim: BodyTrain
PUMA’nın rakipsiz BioRide teknolojisiyle geliştirdiği BodyTrain yürüyüş ve egzersiz ayakkabıları, özel tasarımı sayesinde performanstan fazlasını vadediyor. Yalnızca 205 g gibi şaşırtıcı bir ağırlığa sahip olan bu ultra hafif ayakkabılar, yıllar süren Ar-Ge çalışmaları sonucunda bacakları şekillendirmeye yardımcı olan benzersiz şeklini almış. BodyTrain, hareket halindeyken bacak kaslarınızı \%18 daha fazla çalıştırarak spor yaparken aynı zamanda kalça ve bacaklarınızın daha estetik bir şekil almasına büyük katkı sağlıyor. BodyTrain’in IdCell köpük teknolojisiyle geliştirilen taban yapısı, hem arka hem ön bacakların şekillenmesini sağlıyor hem de rakipsiz bir konfor sunuyor.

Spordan daha çok keyif almak isteyenlerin seçimi: PUMA 2011 Fitness Koleksiyonu
PUMA, 2001 İlkbahar Yaz koleksiyonu ile tekstil ürünlerde yeni bir dönem başlatıyor. USP Moisture Management (USP Nem Yönetimi) adı verilen kumaş teknolojisi, koleksiyondaki tüm kıyafetlerin teri vücuttan daha kolay uzaklaştırmasını sağlıyor. Sporu ve hareket etmeyi daha keyifli hale getiren PUMA Fitness ürünleri, dinamik bir tarzın ifadesi olan sıra dışı renkler ve tasarım çizgileri ile günlük hayatta ve sporda moda rüzgarları estiriyor.
Yorum Gönder
Blogger tarafından desteklenmektedir.