Header Ads

Fabrika 2011 ilkbahar yaz kadın modası

Fabrika’nın enerjik tasarımlarla dolu 2011 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu’nda yer alan trençkot ve trikolar, baharın renkleriyle kombinlenerek gardırobunuzdaki yerini alıyor.

Dinamik yaşamı seven kadın ve erkeğin markası Fabrika, Banu Bornovalı ve Kudret Saka tarafından tasarlanan trençkot ve trikoları gardırobunuza taşıyor. İlkbahar-Yaz Koleksiyonu’nun en iddialı parçaları arasında yer alan trençkot ve trikolar; bahar aylarının serin havalarından korumaya yardımcı olurken, zarif çizgisiyle de dikkat çekiyor.

Fabrika 2011 İlkbahar-Yaz Kadın Koleksiyonu’nun tasarımcısı Banu Bornovalı’nın imzasını taşıyan koleksiyonda, payet ve metalik efektli dokular trikolar üzerinde yoğunlaşıyor. Bu sezon trikolarda, siyah-beyaz grafiksel kontrastlar ve “Marine grubu” içinde yer alan lacivert ve beyazın hakimiyeti, sezonun öne çıkan tasarımları arasında öne çıkıyor.kadinca.net

Yılların eskitemediği moda: Trençkot

Gardıropların demirbaşı trençkotlar, Fabrika’nın 2011 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu’nda ağırlığını hissettiriyor. Günün her saatine uyum sağlayacak şekilde tasarlanan trençkotlar, hem gündüz hem de gece şıklığının önemli bir tamamlayıcısı. Gece kıyafetlerinin tamamlayıcısı Fabrika trençkotları, jean pantolonlarla da dengeli bir uyum yaratıyor.kadinca.net

Banu Bornovalı ve Kudret Saka imzalı koleksiyonları ile geçtiğimiz sezona damgasını vuran Fabrika, bu sezonda da sunduğu yeni tasarımlarla kalitenin ve farkın adresi olmaya devam edecek.
Yorum Gönder
Blogger tarafından desteklenmektedir.