Header Ads

Büyüleyici dudaklara sahip olmanın sırları

Herkesi kıskandıracak dudaklar için bunlara dikkat etmelisiniz…

RUJUNUZ DUDAK KENARLARINIZA MI TAŞTI?

Önce çubukla taşan kısımları temizleyin; sonra pamuklu çubuğun ucunu bir parça fondötene batırıp lekeleri kapatın, pudralayın, ardından rujunuzu yenileyin.

RUJUNUZA KALICILIK


Rujunuzu sürmeden önce dudaklarınıza biraz fondöten sürüp pudralayın. Bir kat ruj sürün, fazlasını almak için iki dudağınızın arasına bir kağıt mendil koyup dudaklarınızı bastırarak kapatın, 2.katı uygulayın.

RUJUNUZ DİŞLERİNİZİ Mİ BOYUYOR?


Kötü bir görüntü ama tedbiri çok kolay: Rujunuzu sürdükten sonra başparmağınızı ağzınıza koyun (çocukların parmak emdiği gibi) ve dudaklarınızı sıkıca kapatın. Rujunuzun fazlası böylece parmaklarınıza çıkacaktır.

RUJUNUZU BELİRGİNLEŞTİRMEK İÇİN

Ruj renginize uyumlu bir dudak kalemiyle tüm dudağınızı boyadıktan sonra rujunuzu uygulayın. Daha belirgin ve çarpıcı bir renk elde edeceğiniz kesin.

PARLAK DUDAKLAR


Pek kalıcı olmayan dudak parlatıcılarının yerine, dudaklarınıza vazelin sürmeyi deneyin. Hem parlaklık daha kalıcı olacak, hem de dudaklarınız yazın güneşinden, kışın da soğuğundan korunmuş olacak.

ÇOK DOĞAL BİR GÖRÜNÜM İÇİN

Dudağınızın doğal kırmızısına çok yakın bir ruj rengi seçin. Ruju sadece alt dudağınıza sürüp dudaklarınızı birbiri üstüne kapatıp sıkın. Üst dudağınıza geçen ruju parmağınızın ucuyla hafifçe yayın.
cosmoturk.com
Yorum Gönder
Blogger tarafından desteklenmektedir.