Header Ads

Kışlıkları nereye kaldırılacak

Yazın gelmesiyle mevsimlik kıyafetler de dolapta yerini aldı.Ancak şimdi bir sorun var; kışlıklar nereye kalkacak?
Bavul!


Eğer kaldırmanız gereken eşyalar fazla değilse, birbiriyle uyumlu birkaç bavulu yatak odanızın bir köşesinde dekorasyonunsuru olarak kullanırken, kışlıklarınızı da içinde saklayabilirsiniz.

Ayrı Bir Oda

Yatak odanızdan açılan bir giyinme odanız varsa, bu alanı değerlendirebilirsiniz. Dilerseniz bir odanızı kıyafet odasına çevirip, bir duvarını boydan boya dolap yaparak, tüm eşyalarınızı bu alanda koruyabilirsiniz.

Yatak Altı

Kadınların depolama alanlarına ihtiyaçlarının farkına varan mobilya tasarımcıları, alt kısmı dolap olarak kullanılabilen yatak modelleri tasarladılar. Böylece bizi kışlıkları nereye kaldıracağımızı düşünme derdinden kurtardılar.

Yatak Başı

Yatak başınızı mutlaka duvara dayamak zorunda değilsiniz. Yatak başınızı çekmeceli bir dolap haline getirerek, depolama çözümü oluşturabilirsiniz.

Çamaşır Odası

Kışlıkları kaldıracak yer arıyorsanız, çamaşır odası iyi bir seçim olabilir. Bir sandık içini veya oturma alanının alta kısmını dolap haline getirebilirsiniz.

Bebek Dolabı


Bebeğiniz büyüdüğünde, eski dolabını atmayın. Ona keyfinize göre bir oda döşeyin ama eski dolabını biraz boyayarak kendinize depolama alanı olarak kullanın.
Yorum Gönder
Blogger tarafından desteklenmektedir.