Header Ads

Süper model Alessandra Ambrosio vucut sırrı

Victoria Secret modeli Alessandra Ambrosio, doğal olarakharika bir vücuda sahip ancak yine de formunu korumak için çok çalışıyor. Hamilelikten sonra eski vücuduna kavuşmak için sıkı bir programa girdi.
Nasıl besleniyor?

Alessandra Ambrosio bol bol salata yiyor, sadece 
minikporsiyonlarda kahverengi pirinç tüketiyor.Bağımlılıkları çikolata, japon yemekleri, Polonya ve Thai mutfağı.

Ambrosio, "Her zaman istediğimi yedim. Çok fazla yemem ancak her şeyden az az yerim. Çoğu insan yemediği için zamanını yiyecekleri düşünerek geçirir, kendilerini mutsuz eder" diyor.

Gün içinde yediklerini şöyle özetliyor; "Sabah bir İngiliz muffin, jambonlu yumurta ve kahve, öğlen japon mutfağından bir çorba, salata, baharatlı tuna balığı. Öğleden sonra birkaç fındık ve şeker yerim. Gece uçakla seyahat ederken uçakta verilen yiyecekler ekmek, salata, kuşkonmaz, somon, balık, pirinç, sebze, ince peynir dilimleri, bir bardak şarapo içerim. Bunların hepsi çaz az olarak bir tabakta gelir."

Hangi egzersizleri yapıyor?

Ambrosio gibi çok yememek sizi zayıflatabilir ancak onun gibi sıkı ve düzgün bir vücuda sahip olmak için sıkı bir egzersiz yapmanız gerekiyor.Ambrosio, kardiyo egzersizlerini çok seviyor. 2008 yılında bebek sahibi olduktan sonra "Bu yıl kilolarımı squat ve saldırı sporları yaparak veriyorum. Doğumdan sonra şeker ve ekmek olmayan çok sağlıklı bir diyet uyguladım. Gebelik kilolarını vermek içi günde 2 saat ağırlık kaldırma, tırmanma, yürüyüş, squat ve saldırı sporları yaptım.
Yorum Gönder
Blogger tarafından desteklenmektedir.