Header Ads

T.box 2011 modası

enilikçi marka T.box kutusundan çıkmaya karar verdi. 2003 yılında basit bir tişörtü minik bir kutunun içine sıkıştırma fikriyle ortaya çıkan T.box, 2011 yılı Nisan ayı itibariyle daha büyük mağazalarda, daha geniş ürün yelpazesi ve yepyeni mağazacılık konseptiyle tüketicilerle buluşuyor. Aslı Filinta’nın liderliğindeki genç tasarım ekibi T.box için renkli, neşeli, ulaşılabilir ve aynı zamanda da moda algısı yüksek bir koleksiyon hazırladı.
Her zaman müşterilerinin karşısına yeni fikirlerle çıkan T.box; yine yapılmayanı yaptı ve daha geniş kitlelere ulaşmak için kutusundan çıktı.
             
2010 yılında A&Y Marka bünyesine katılan T.box’ın, tüm mağazacılık operasyonu, ürün gamı ve tasarım anlayışı uzun bir çalışmanın ardından yeniden oluşturuldu.
Marmara Forum, Torium ve Sapphire’de açılan büyük mağazalarıyla, daha geniş ürün yelpazesi ve yepyeni mağazacılık konseptiyle hizmet vermeye başlayan T.box; ulaşılabilir, trendy, renkli aynı zamanda da neşeli, moda algısı yüksek ürünler sunuyor.
Hedef “trendy” olanı uygun fiyata satmak
Aslı Filinta liderliğindeki genç tasarım ekibinin hazırladığı T.box koleksiyonunda, kadın ve erkek kategorileri altında elbiseden ayakkabıya, pantolondan çantaya, aksesuardan pijamaya ve kırtasiyeye kadar çok sayıda ürün ve daha pek çok sürpriz uygun fiyatlarla T.box müşterilerini bekliyor.


Yorum Gönder
Blogger tarafından desteklenmektedir.