Header Ads

Atkuyruğu modellerinden kendinize uygunu nasıl seçilir

Sayısız atkuyruğu modelleri arasında kendinize en uygun olanı seçmek zormuş gibi görünse de, uzmanlar bu modelin her saç tipine kolaylıkla uygulanabileceğini söylüyor. Hayalinizdeki stili seçin ve hemen uygulamaya koyun.
Seksi ve Flörtöz

. Bu modeli, saçlarınızın diplerine hacimartırıcı bir ürün uygulayarak hem gecehem de gündüz rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bu bağlama stili size romantik bir hava katacak.

Bir santim kalınlığında saç maşası ile saç uçlarınızı dalgalandırın. Başınızı hafifçe arkaya doğru eğerek kulak hizasında, arkadan saçlarınızı toplayıp lastik toka ile tutturun.

. Saçlarınız zaten dalgalıysa saç toplama işlemine geçebilirsiniz. Son olarak parlaklık katacak bir saç spreyini saçlarınıza püskürtün.

Dağınık Güzel

Düzleştirici ürünleri boşverin! Bu saçmodeli için kabarık saçlara ihtiyacınız var. Saçlarınızı hafifi nemliyken örün ve saç kurutma makinesi ile iyice kurutun. Örgüyü açtıktan sonra ince dişli bir tarak ile kulak hizasının altında kalan saçlarınızın aralarına krepe atarak akabartın. Son olarak bolca saç spreyi sıkarak, toka ile gelişi güzel tutturun. Nekadar havalı durduklarına inanamayacaksınız

Modern Stil

. Klasik Brigitte Bardot saç modelininaşağıdan toplanmış versiyonu olan bu model için yalnızcadüzleştirici seruma ve saç spreyine ihtiyacınız olacak.

. Geniş saç fırçasıyla düzgünce kuruttuğunuzun saçlarınızın tepesine ince dişli bir tarakla krepe yapın. Sonra saç spreyi sıkın ve kulaklarınızın üst kısmını kapatacak şekilde saçlarınızı ensede toplayın.
Yorum Gönder
Blogger tarafından desteklenmektedir.