Header Ads

Gitsin uzun saçlar gelsin kısacık saçlar

Halle Berry, Rihanna ve Renee Zellweger kısa saçı en güzel taşıyan, belki de bu trendi yaratan öncülerden... 

Siz de kısa saçın rahatlığına kavuşmak, seksi ve trendi saçlara kavuşmak istiyorsanız, bu yeni saç modellerine mutlaka göz atmalısınız. 
Renee Zellweger 

Gelişi güzel kesilmiş gibi kesilmiş görünen altın rengi saçlarını fazla kısaltmayarak, tokayla kullanıma uygun bir halde kullanıyor Renee... Siz de saçlarınız azsa, bu modeli tercih ederek yüzünüzü ortaya çıkarabilirsiniz.

Aggness Deyn

"Erkek çocuğu" saç kesiminin öncülerinden. Kısa ve kırpık kesilmiş saçları kendisine şirin bir ifade kazandırıyor. Saçlarını jöleyle punk modeli yaptığında ise daha seksi ve çılgın bir görünüm kazanabiliyor.

Robyn 

Android saç modeliyle, kırpık modelin bir karışımı...Saçlarını kısaltmakla kalmayıp iddialı bir model denemek isteyenlerin örnek alabileceği bir saç modeli.

Halle Berry

Saçları kırpık kırpık kısacık kestirmek yeni bir moda olabilir ama biz onu zaten kısacık saçlarıyla tanıdık... Erkek gibi kısacık saçlarla da süper seksi olunabileceğinin bir kanıtı sanki Halle berry!

Michelle Williams 

Platin saçlarını cesurca kısacık kestirerek, yüzünün güzelliğini ve elmacık kemiklerini ortaya çıkarmış Michelle... Bu modeli çok sevdik!

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.