Header Ads

Her yaşın bir oje rengi vardır

Her yaşın ayrı bir oje rengi olduğunu daha önce duymuş mudunuz? 20'li yaşlarda metalik renkleri, 50'li yaşlarda da kırmızı tonları tercih etmelisiniz.Bordo ve metalik gri gibi yoğun renkler, tırnaklarınızın şık ve modern görünmesini sağlıyor. 

20’ler 
Metalik rüyası 
Ojeleri hem pratik, hem de ucuz bir aksesuar olarak düşünün. Ne renk süreceğinize karar vermekte zorlanıyorsanız, metalik gri tonu her zaman harika durur. Nars Nail Polish oje, Full Metal Jacket rengi


30’lar 
Bronz şıklığı 
Bronz rengi oje hem esmerlere, hem de açık tenlilere yakışıyor. Ayaklarda da harika durduğunu belirtelim! Dior Vernis Nail Lacquer oje, Bronze Libertine rengi.


40’lar 
Morun cazibesi 

Yeni maviler veya metalikler için yeterince cesur değil misiniz? O halde Essie'ninki gibi bir patlıcan moru tonuyla modern etki yaratın. Essie Nail Polish oje, Velvet Voyeur rengi.


50’ler 
Kırmızı coşkusu 

Kısa tırnaklara sürülen koyu kırmızı ojeyi hem gündüz işe giderken, hem de özel bir gece için kullanabilirsiniz. Opi Nail Lacquer oje, William Tell Me About OPI rengi


60’lar 
Bordoya geçiş 

En doğru seçim, Revlon'unki gibi kahve rengi alt tonlara sahip kırmızıdır. Bu yaşlarda metalik renklerden uzak durmanız akıllıca olacaktır. Revlon Nail Enamel oje, Ruby Ribbon rengi.

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.