Header Ads

Ünlülerin çok tuhaf takıntıları


1998de kaybettiğimiz Frank Sinatra’nın eşi Barbara Sinatra geçtiğimiz günlerde bir tv söyleşisinde, kocasının tam bir hijyen hastası olduğunu ve günde 12 kere duş aldığını açıkladı. Ancak böyle sıradışı alışkanlıkları olan sadece o değil.
Rihanna
Kahvaltıda ananasRihanna’nın en büyük tutkusu ve alışkanlığı sabah kahvaltılarından eksik etmediği ananas.
Lady Gaga 
İçkisini asla kendi doldurmuyor 
Lady Gaga, batıl bir inancından vazgeçemiyor. Gaga, yanında her zaman bardağına içki dolduracak birini bulunduruyor, zirakendi kendine içki doldurmanın kötü şans getireceğine inanıyor.
Cristiano Ronaldo

Bacakları pırıl pırıl 
Brezilyalı futbol yıldızı Ronaldo’nun bir türlü vazgeçmediği alışkanlığı bacaklarındaki kılları sürekli olarak tıraş etmesi.
Tiger Woods 
Söylemesi bile zor
Golfçü Tiger Woods, her ne kadar ekrandan, golf sahalarında bir ikon olarak görülse de, sahada devamlı sesli şekilde gaz çıkarmak gibi kötü bir alışkanlığın da sahib
Mariah Carey

Hiç kullanılmamış tuvalet istiyor 
Carey’nin de kötü alışkanlık listesi oldukça kalabalık.Ancak en çok şikâyetleri yanında çalışanlardan olmadık isteklerde bulunmasından ve çok sık kıyafet değiştirmeye düşkün olmasından alıyor.Kaldığı otellerde daha önce hiç kullanılmamış bir tuvalet istemek ve hem kendisi hemde köpeği için maden suyu banyosu yapmak gibi huyları da olduğu söyleniyor. Bir başka özelliği ise günün 15 saatini yatakta geçirmesi, aksi takdirde istediği gibi şarkı söyleyemiyormuş.
SCARLETT Johansson 
Çocuk menüsü tutkunu 
O her ne kadar bir Hollywood yıldızı da olsa fastfood restoranlarda çocuk menüsü yemeyi tercih ediyor. Sebebi ise kesinlikle yiyecekler değil,ünlü yıldız bu menülerle birlikte çocuklara verilen oyuncaklara meraklı.
Lindsay Lohan

Burnunu karıştırmadan duramıyor 
Tuhaf ve sıra dışı birçok alışkanlığı bulunan Lohan bunlardan kurtulmak için birçok kez tedavi gördü. Ancak bir tanesi var ki bırakamıyor. Skandallar kraliçesinin elinden enerji içecekleri düşmek bilmiyor. Lohan’ın sık sık burnunu karıştırmak gibi bir alışkanlığı da mevcut.


Yorum Gönder
Blogger tarafından desteklenmektedir.