Header Ads

2011 – 2012 Marks & Spencer Okul Kıyafetleri

2011 – 2012 okul sezonunun başlamasına çok az bir zaman kaldı. Bizde, bu ders yılları talebeleri için, Marks & Spencer’in okul kıyafetleri hakkında bilgiler sunmak istedik.

eni okul dönemine merhaba diyecek öğrenciler için Marks & Spencer çeşitli alternatifler sunuyor. Rengarenk okul çantaları, öğrenciler için okul ayakkabıları Marks & Spencer’ın öne çıkan okul ürünleri  arasında yerini alıyor. Hırkalar ve süveterler ile de öğrenciler Marks & Spencer’lı olmanın keyfini okulda da yaşayacaklar.
Üstelik Marks & Spencer çocuk koleksiyonunda hem size hem de çocuklara kolaylık sağlayan birçok ürün var…
Ütü gerektirmeyen gömlek ve bluzlar, su tutmayan pantolon, etek ve montlar, leke tutmama ve lekenin kolay çıkmasını sağlayan pantolon, etek ve montlar, kırışmaya dayanıklı pantolon ve etekler, ayarlanabilir bel ayarlı pantolon ve etekler, cilde dost %100 pamuk kumaşlar ve daha neler neler…
Kız çocukları için, kırmızı, pembe, krem tonlarında etekler, jile elbiseler, içi polarlı yağmurluklar, baskılı t-shirtler, yeni tasarımlarıyla kız çocuklarının olmazsa olmazları arasında yer alıyor
Her yaş çocuğa hitap eden Marks & Spencer çocuk koleksiyonunda, yeni doğan bebek setlerinden, 14 yaş çocuk kıyafetlerine kadar geniş bir ürün yelpazesi var.
Erkek çocuklar için ise, baskılı tshirtler sezonun en öne çıkanları arasında. Ağırlıklı olarak mavi, lacivert ve gri tonlarının kullanıldığı koleksiyonda yün şapka ve eldivenler ile erkekler Marks & Spencer şıklığına bürünecek.
Marks & Spencer, çocuk giyim ürünlerinde çocuk sağlığı ve güvenliğini esas alıyor. Çocuk giyim ürünlerinde %100 bitkisel boya kullanılıyor, düğmeler sağlam dikiliyor ve 2-3 defa denetimden geçiriliyor. Ayrıca tüm çocuk ürünleri üzerlerinde iğne veya benzeri metaller unutulmaması için 9 kez metal dedektöründen geçiriliyor.
Moda dünyasındaki yeniliklerin en yakın takipçisi olan Marks & Spencer’ın çocuklar için tasarladığı sonbahar – kış koleksiyonunu görmeden çocuğunuzun gardırobunu yenilemeyin
Yorum Gönder
Blogger tarafından desteklenmektedir.