Header Ads

Burcunuza en uygun parti eğlence seçenekleri

Koç
Renkli ve eğlenceli partiler, Mojito, Gingerale ve Bellini kokteylleri en sevdikleri içkilerdir. Canlı perküsyon şovları,  adrenalin içeren etkinlikler onu çıldırdır

Boğa
Şampanya ve roze şarap. Ziyafet dolu sofralar, elit ortamlar.  Size göre müzik, çok önemlibir ayrıntı! Hatta partinin olmazsa olmazı.  Slow parçalara yer verilen çiftlerin dans edebildikleri mekanlar. Lezzetli mönüsü olan yerler favori mekanlarınız.

İkizler
Bourbon ve Jack Daniel’s. Favori parça Stromae-Alors On Dance. Bol gürültülü, canlı ve eğlenceli partiler

Yengeç
Evde veya ev ortamı rahatlığındaki mekanlarda yapılan partiler. Sahil, göl kenarında etkinlikler, bahçe partileri, house cafe, yakın arkadaşları ve özellikle de ailesiyle eğlenmekten hoşlanırlar. Dolunay partileri de vazgeçilmezleri arasında sıralanabilir.

Aslan
Votka tonik, favori parçası Lady Gaga-Alejandro. Yaz partileri, bol bol danslı ve eğlenceli etkinlikler. Popüler parçaların çalındığı ortamlar.

Başak
Votka vişne, roze şarap... Gündüzleri beach akşamları popüler parçaların çalındığı mekanlardaki eğlenceli partiler 

Terazi
Jack Daniel’s ve Safari sevdikleri içkiler.  Metallica-Whiskey In The Jar sevdikleri parça.  Açık alan  konserler, yaz partilerinin her türü hoşlarına gidiyor.

Akrep
Eğlenceli çılgın havuz partileri, Bar, kareoke geceleri, uçuk kaçık şovlar, çilek, frambuaz, böğürtlen, kırmızı şarap, redbull favori içkileri olarak baş sırayı alıyor.

Yay
Bistro masalar ve tabureler, dj canlı performansın olduğu yerler,  dansçılar, üniversiteler arası yaz partilerini severler. Votka-elma-Absolud favori içkileridir. Sabaha kadar tam gaz eğlenceli yerler. Yeni mekanlar keşfetmeyi seviyorlar.

Oğlak
Fazla gümbürtüye gelemiyorlar. Ancak şık partiler, en güzel müzikler ve içeceklerin yer aldığı partileri seviyorlar.Kaliteli ortamlarda yapılan etkinlikler, partiler hoşlarına gidiyor. 

Balık
Havuz başı partileri, Yeşil elma suyu, çarkıfelek meyvesi ve votka ile hazırlanan green passion favori kokteyleri. Votka ve frozenları da sayabiliriz. Eğlenceli akşam üstü partileri

Kova
Rahat tavırlı, havalı, sevilen, trendy  her ortama uyan Kovalar arkadaşlarıyla bir arada olacakları her yeri bir parti havasına dönüştürebilirler. Mekanın ışıklandırmaları, ambiyansı ve ortamı çok farklı olmalı. 

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.