Header Ads

Erkeklerin nefret ettiği moda trendleriKadınlar, modayı sever ve takip eder. Aslında kadınlar, kadınlar için mi giyiniyor dersiniz? Biliyorsunuz, bir çok görüş artık bu yönde.

Peki, erkekler kadınlar etrafında dönen moda dünyası için acaba neler düşünüyor? Hangi trendlerden nefret ediyorlar da haberimiz yok?

Tulum
Tulum, bu sezonun gözdesi idi. Oldukça rahat olan bu giysiyi erkekler pek hazetmiyor çünkü onlara göre feminen bir parça değil. Fazla maskülen. Elbette burada sözünü ettiğimiz bahçe tulumu gibi olanlar ve kot olanlar...

Şalvar pantolon
Yves Saint Laurent, şalvar pantolonu üç yıl önce tasarladı ve o günden beri de bu pantolon trend oldu. Vücudumuzun hatlarını belli etmediği ve bol olduğu için erkekler bunu da sevmiyor-muş... Elbette sadece seksapel açısından değil, estetik açıdan da erkeklere göre güzel bir giysi değil-miş.

Smokin
Kadınlar takım ve smokin içinde çok iyi göründüklerini düşünürler ve evet, öyle de görünürler. Fakat erkeklere göre bu onlara ait bir giysidir ve kadınlar daha klasik ve şık giyinmelidirler.

Gladyatör sandalet 
Erkeklere göre oldukça karışık, kapalı ve kalabalık bir stil. Onlar daha sade ve zarif ayakkabıları seviyorlar.

Tayt
Kadınlar tayt seviyor, erkekler sevmiyor. Çünkü bütün hatlarımızı ortaya çıkarıyor ve gizem kalmıyor-muş. Ayrıca taytı rahatlığından dolayı hemen hemen her kadın giydiğinden, her vücut tipine yakışmadığı da başka bir konu.

Ugg
Ugg'ları ya seversin ya nefret edersin! Ortası yok. Kadınlar için böyle. Erkekler ise kesinlikle nefret ediyor...

Dolgu topuk
Dolgu topuklar da erkeklerin sevmediği, sevemediği ayakkabı modellerinin başında geliyor. Çünkü çok kaba görünüyorlarmış!


Yorum Gönder
Blogger tarafından desteklenmektedir.