Header Ads

6 ipucuyla kusursuz sevgili olun

Erkek arkadaşınızı memnun etmek kimi zaman dünyanın en zorlu görevine dönüşebilir. Aslında onları çözmek çok da zor değil. Basit ama etkili kurallarımızla kusursuz bir kız arkadaşa dönüşebilir, sevgilinizin aklını başından alabilirsiniz.
Yemek Yapın
Ne olursa olsun erkekler yemek yapan kadınlara bayılırlar. En iyi okullardan mezun olmanız, kariyerinizde ışık hızıyla yükselmeniz, müthiş araba kullanmanız gibi parlak yetenekleriniz “İnanır mısın ben iki yumurta bile kıramam” cümlesinin altında ezilir gider. Tabi ki Emine Beder kıvamına gelin demiyoruz ama öğreneceğiniz birkaç havalı yemekleerkek arkadaşınızı kendinize hayran bırakmak pekte zor değil.
Egosunu Okşayın
Erkeklerin egoları okşanmaya ihtiyaç duyar. İş yerinde bir türlü alamadıkları terfi, birkaç aydır biraz önden giden göbekleri,  yatakta gösterdikleri yetersiz performans, sizin açıp, onun açamadığı reçel kavanozu bile egolarının yerle bir olması için yeterlidir. Bu yüzden küçük iltifatlarla egosunu okşamanız,  ona dünyanın en güçlü erkeği gibi hissettirecek, size daha çok bağlanmasını sağlayacaktır.
Esprili olun
Mizah anlayışı iyi olan kadın her şeye bedeldir.  Kimse bir buz kovasıyla birlikte olmak istemez.  Her zaman çok ciddi ve mesafeli olmanız ona “ay ne hanım kız” dedirtmez tam tersine sizden uzaklaşmasına sebep olur.
Yumuşak Davranın
Dominant ve dediğim dedik karakterler ilgi çekici olabileceği gibi korkutucu da olabilir. İş hayatınızda herkesin saygı duyduğu, tuttuğunu koparan bir iş kadını olabilirsiniz. Ancak evde de tüm ipleri elinize alıp, patron benim tavırlarına girerseniz kısa süre sonra yalnız kalmanız olasıdır. Her şeyi erkek arkadaşınıza bırakmasanız bile onun da kendini önemli hissetmesine izin verin.
Sevginizi Gösterin
Çoğu kadın sevgisini dışarıda göstermekten çekinir.  Oysa sevgilinize atacağınız küçük bir bakış, ani bir dokunuş size olan aşkını hatırlatacaktır. Yolda yürürken durup dururken onu öpmeniz, elini sıkıca kavramanız, içten bir gülüş sevginizi göstermenizin en sıcak yoludur
Takıntılı Olmayın
Kalçalarınızda birikmiş olan yağlar sizi ölesiye rahatsız ediyor olabilir ya da dişlerinizin çarpık olması yıllardır en büyük derdinizdir.  Ama bunları sürekli erkek arkadaşınızlapaylaşmak bir süre sonra sinir bozucu olmaya başlayacaktır. Siz sürekli çok kilo aldım diye şikayet ederken karşı taraf “hayatım çok güzelsin, bence balıketli olmak sana çok yakışıyor” diye iyi niyetli yalanlar sıralar durur. Unutmayın kimse kusursuz değildir, kendinize olan güveniniz ise sahip olabileceğiniz en seksi özelliktir.

Yorum Gönder
Blogger tarafından desteklenmektedir.