Header Ads

Ar Yıldız'dan çeyizlik eşya seti

Modern çizgisi ve zarif tasarımı  dikkat çeken Pure Blanche çeyiz seti, 175 ve 194 parçadan oluşan iki farklı seçenek ile sunuluyor.  Çeyiz seti, hem mutfakta gerekli tüm porselen ve çelik ürünleri biraraya getiriyor, hem de kampanya kapsamında 250 liranın üzerinde fiyat avantajı sağlıyor. Ayrıca, Yapı Kredi Bankası World kredi kartı ile artı 5 taksit ya da 3  erteleme fırsatı da bulunuyor.

Kaliteli ve şık tasarıma sahip Pure Blanche çeyiz seti 175, Pure Blanche Plus seti ise 194 parçadan oluşuyor. Pure Blanche çeyiz setinde; 91 parça çatal, kaşık, bıçak takımı ve 84 parça yemek takımıyer alırken, daha da kapsamlı bir ürün çeşidine sahip Pure Blanche Plus setinde ise 91 parça Orient çatal, kaşık, bıçak takımı, 84 parça porselen yemek yakımı ve 22 parça İris çelik seti bulunuyor.

Ar Yıldızevlilik sezonu yaklaşırken, yeni kurulacak evlerin bütçe yükünü hafifletmek için, Pure Blanche çeyiz setlerinde yüzde 30’a yakın indirim fırsatı sunuyor.Kampanya kapsamında,  Pure Blanche Çeyiz seti 958 TL yerine 699 TL, Pure Blanche Plus çeyiz seti de 1600 TL yerine 1333 TL’lik indirimli etiketleri ile  Ar Yıldız’ın 81 ildeki 534 bayisinde evlilik hazırlığı yapanları bekliyor. Çeyiz setini,  Yapı Kredi Bankası World kredi kartı ile artı 5 taksit ya da 3 ay erteleme fırsatıyla satın alma olanağı da bulunuyor.
Yorum Gönder
Blogger tarafından desteklenmektedir.