Header Ads

El yapımı mis kokulu yastıklar


Evinizin dekorasyonunu fazla para harcamadan yenilemek için; koltuk takımınızın yastıklarını değiştirmeniz bile yeterli olacaktır. Açık renklikoltuklarda koyu renk; koyu renkli koltuklarda açık renk ya da desenli yastıklar kullanarak çarpıcı bir yenilik yapabilirsiniz.
Ev dekorasyonuna getirdiği farklılıklarla adından söz ettiren Telamor, yastıklarıyla da butik alanda öncü olduğunu kanıtlıyor. Çoğu doğal dokulu kumaşlardan oluşan Telamor’un yastıkları, el yapımı olma özelliği taşıyor.
Kumaşlarıyla ev dekorasyonunda ön plana çıkan marka Telamor, ürettiği yastıklarla da evinize canlılık kazandırıyor! Kalitesiyle farkını ortaya koyan kumaşlarını yastıklarında da kullanan Telamor’da istediğinizde, evinize hakim olan renklere göre kombinler de yapılıyor. Telamor, uzmanlığıyla ürettiği perdelere, yatak örtülerine ya da döşemelik kumaşlarınıza uygun yastıklar da hazırlıyor.
El Yapımı Yastık
 her an satın alabileceğiniz farklı renklerdeki yastıklar da çeşitli formlarda bulunabiliyor. Tamamı el yapımı olan yastıklar; ipek, keten, polyester ve pamuklu kumaş kullanılarak üretiliyor. Ayrıca tülle zenginleştirilen yastıklar da mevcut. 
Evinizin her köşesinde bu şıklığı yaşamak için  ister eşyalarınızı yastıklarınızla kombinleyin, isterseniz de farklı renkve desenlerdeki çeşitlerle evinizin havasını değiştirin!
Yorum Gönder
Blogger tarafından desteklenmektedir.