Header Ads

Erkeklere dair 15 adet gerçek

Amerika'da yapılan bir anket erkekler hakkındaki 15 gerçeği ortaya çıkardı. Onlar kadınlara göre dış görünüşlerine daha fazla dikkat ediyor. 
 1. Erkeklerin yüzde 70'i öpüşürken gözlerini açıyor. Kadının gözlerinin yumulu olmasından istifade ederek diğer sevgilisine sms yolluyor ve bir yandan da tv'deki derby maçı izliyor.

 2. 25 ve 34 yaşları arasında 5 erkekten 3'ü bekar. Her erkeğin evlenmeden önce ortalama olarak 5 adet cansız manken, 4 adet şişme kadın ve 2 hakiki seks partneri oluyor.

 3. Yaşları 25 ile 45 arasındaki erkeklerin yüzde 45'i kadınların üstte olduğu pozisyondan hoşlanırken, yüzde 25'i kadınların başının ağrıdığı, yüzde 10'u kadınların halıyı temizlemek için eğildiği ve kalan yüzde 20'si de kadınların annesinde olduğu pozisyonu tercih ediyor.

 4. Yaşları 18 ile 49 arasında değişen erkeklerin yüzde 59'u kız arkadaşlarını etkilemek için giyimine özen gösteriyor. Yüzde 21'i tabancasının bakımını sürekli yapıyor, yüzde 20'si de 1 gün içinde 43987 SMS gönderiyor.

 5. Erkeklerin yüzde 35'i kilot giyiyor. Yüzde 21'i ise boxer giymeyi tercih ediyor. Donsuz gezenlerin oranı ise yüzde 44.

 6. Erkeklerin yüzde 23'ü kadınlarda en seksi yerin dudaklar olduğunu söylerken, kalan yüzde 77 'kadınların seksi olmayan yeri mi var Allah aşkına?' diyor.

 7. Erkeklerin yüzde 83'ü bir kadın başbakana (kendi karısı olmamak şartıyla) oy vereceğini söylüyor.

 8. Yaşları 18 ile 35 arasında değişen erkeklerin yüzde 15'i ağladıktan, yüzde 25'i tuvaletten, yüzde 60'ı da tuttuğu takımın kazanmasından sonra rahatlıyor.

 9. Yaşları 25 ile 45 arasında değişen evli erkeklerin yüzde 17'si orgazm taklidi yaparken, yüzde 33'ü karısını çok seviyormuş taklidi ve kalan yüzde yüzde 50'si de kaynanasına tapıyormuş taklidi yapıyor.

 10. Erkeklerin yüzde 33'ü eğer bedava olsaydı cinsel organlarını büyütme operasyonu yaptırabileceklerini söylüyor. Kalan yüzde 67, paralı da olsa yaptırırım anasını satayım, diyor.

 11. Erkeklerin yüzde 99'u kadınlardan daha iyi araba kullandıklarını düşünüyor. Yüzde 73'ü güzergahını sürekli kız lisesinin ordan geçiriyor ve yüzde tamamı, dünyanın en usta şoförünün kendisi olduğunu düşünüyor.

 12. Erkeklerin yarısına yakını arabada sevişirken ayağını gazdan kesmiyor. Kalan yarısı da ayağını frenden çekmiyor. Yan koltuğunda bir kadın olan erkek, sağ elini mutlaka kadının bacağı üzerine koyuyor.

 13. Yaşları 25 ile 45 arasında değişen erkeklerin yüzde 33'ü partnerleri orgazm olmazsa, kendilerinin de olmadığını itiraf ediyor. Yüzde 27'si hiç umurunda olmadığını söylerken, kalan yüzde 40'ı duvara kulağını dayayıp kendilerini dinleyen komşularının da orgazm olamadığını söylüyor.

 14. Erkekler orgazm olmadan önce 1500 beygir gücünde efor sarfediyor. Orgazm olduktan sonra beygire binecek gücü bile kalmıyor.

 15. Erkeklerin yüzde 42'si uzaya gitmek ve karısından bu şekilde kurtulmak istiyor.

4 yorum

Adsız dedi ki...

bu haberde bir anormallik mi var acaba? erkeklerin %20 si bir gün içinde nasıl 43987 sms atabilir?
diğer şiklardada birçok anormallik var ama vaktim olmadığından hepsini şuan yazamıcam buraya

Adsız dedi ki...

Burdan çıkarılacak sonuç: Saçma sapan anketler yapmayın.

Adsız dedi ki...

gerçekten çok saçma olmuş. kaldırın bunu siteden

Adsız dedi ki...

Bahsettiğniz millet Türk Milleti değil

Bizmiş gibi anlatmayın

Anasını satayım demekle Türk olunmuyor

Blogger tarafından desteklenmektedir.