Header Ads

Cinsel sorunlara uzakdoğu çözümleri

Çoğu insanın cinsel bir sorunu vardır bu sorunlarla ilkönce kendi halletmeye çalışır ama sorununu çözemez ise utana sıkıla bi doktora gitmeyi akıl eder.
Birde cinsel sorunlara uzakdoğu çözümlerine bi göz atalım.
ERKEKLER İÇİN;

ERKEN BOŞALMA

Soğuk su banyosu: Penisinizi soğuk su dolu kâseye daldırın ve sertleşme yüzde 50 ininceye dek orada tutun. Ardından hiçbir şey düşünmeden yavaş yavaş 30’a kadar sayın. Şimdi cinsel ilişkiye girebilirsiniz.

Solunum çalışması: Her bir soluğunuzu sayarak, karnınızın alt kısmına doğru derin ve uyumlu bir biçimde soluyun. Bir soluk alışverişini bir sayı kabul edin ve ağır ağır birden 100’e kadar sayın. Günde iki kez 100 soluk egzersizini çalışın.
Bloğunuz varsa ödül kazanabilirsiniz bunn için tıklamanız yeterli
EREKSİYON SORUNU
Sıcak su banyosu: Sıcak su dolu bir küvetin içine girin. Su henüz sıcakken, penisinizi ovun. İyice uyarıldığınızda, erbezlerinizi sıkın ve çekin. Bunu en azından 100-200 kez yapın. Çalışma sırasında boşalmamaya özen gösterin.

Kasma çalışması: Anüs kaslarınızı sürekli olarak kasarak, penisinizi güçlendirir ve boşalma üzerinde denetim kazanırsınız.

KADINLAR İÇİN;

CİNSEL SOĞUKLUK

Strese son: Endişe ve öfke gibi duygularınızı dizginleyin. Olumsuz duygular içinizdeki enerji akışının dengesini bozar.

ORGAZM GÜÇLÜĞÜ


Göğüs masajı: Bir top ya da rulo yapılmış bezin üzerinde oturun. Sandalyeye oturuyorsanız ayaklarınızı yere koyun. Göğüslerinizi ovarak kendinizi uyarın. Cinsel enerjiyi göğüs uçlarınızdan yumurtalıklarınıza yönlendirin ve enerjiyi yumurtalıklarınızdan üreme organlarınıza doğru genişletin.

ALINTI:www.cosmoturk.com
Yorum Gönder
Blogger tarafından desteklenmektedir.