Header Ads

Ünlülerin İlginç Evlilik Teklifleri

MEZARLIKTA EVLENME TEKLİFİ

Şarkıcı Emre Altuğ ve manken Çağla Şıkel evlilik arifesinde olan mutlu çiftlerden biri.
Ünlü şarkıcı Altuğ, Şıkel’e babasının mezarını ziyarete gittiklerinde evlenme teklif etmiş.Babasının doğum günü olan 23 Nisan’da mezar başında evlilik teklifi alan ünlü manken gözyaşlarını tutamayıp, teklife fazla düşünmeden “evet” demiş
ŞİİRLE EVLİLİK TEKLİF ETTİ

Murat Aşık ile evlenen Esra Eron, evlilik teklifini bir şiirle almış

Aspen’in karlarla kaplı ortamında lapa lapa yağan karın altında sevgilisinin parmağına 2 milyon sterlin değerinde elmas yüzük takarak evlenme teklif etmiş.Çift iki çocuklarıyla mutlu bir evlilik sürdürüyor.
EVLİLİK BİTTİ AMA TEKLİFİ İLGİNÇTİ

Usta yönetmen Guy Ritchie, Madonna’nın 42. doğum gününde, ünlü şarkıcının yatağının kenarına küçük bir kese kağıdı bırakmış. Madonna tam kese kağıdını buruşturup atmak üzereyken içinde bir şeyin parıldadığını fark etmiş.

Üç elmaslı yüzük, Ritchie'in evlenme teklifi yerine geçmiş. Üç elmas, anne, baba ve oğulu simgeliyormuş.


TEKNESİNE NİHAN ADINI VERMİŞ

Evlendikten sonra mankenliği bırakan eski model Nihan Akkuş, eşi futbolcu Okan Buruk’tan deniz üstünde evlenme teklifi almış.

TEKLİF KONSERİN ORTASINDA GELDİ

Tülin ile birlikte dinledikleri bir konser esnasında içinden geldiği gibi hareket ettiğini söyleyen Mehmet Özer, “Tülin'e dönüp benimle evlenir misin” dedim.

BU KEZ KADIN TEKLİF ETTİ

Evlenme teklifi gnelde erkeklerden gelir. Ancak aksi şarkıcı Pink beklemeye tahammülü olmadığı için motosiklet yarışçısı sevgilisi Carey Hart’a bilboard ilanıyla evlenme teklifinde bulunmuş
Hart’ın yarıştığı pistin en keskin virajına; “Benimle evlenir misin Carey?” yazılı bilboard astıran Pink, sevgilisinin yarışı yarıda bırakmasına neden olmuş. Pink, yüzük yerine de dövmeyi tercih etmiş.
14 BİN FEET YÜKSEKLİKTE BİR BUZULUN ÜSTÜNDE

Şarkıcı Seal'ın ünlü manken Heidi Klum'a yaptığı evlilik teklifi de unutulmayacak türden
Seal, Britanya Kolombiyası'nda, 14,000 feet yükseklikteki bir buzulun üzerinde evlilik teklif etti.Seal ve Heidi Klum, Meksika'da Seal'ın evinin yakınında, deniz kenarında evlendiler.

    Yorum Gönder
    Blogger tarafından desteklenmektedir.