Header Ads

Burcuna göre dügün önerileri

Koç

Koç kadını eğlence, çılgınlık, heyecanister... Düğünün de en az hayatı kadarheyecan verici olması ve ayaklarını yerden kesmesi gerekir.

Hayalindeki balayı: Afrika’da lüks birsafari veya alışverişten uzak olmayan bir kumsal tatili.

Düğün hediyesi: Koç kadınına asla bir tava hediye etme cesareti göstermeyin! İç çamaşırı, gecelik gibi eğlenceli alternatifler hoşuna gider.

Eş olarak Koç: Eğer ortada her şeyi yapabilen bir süper kadın varsa, bu bir koç kadınıdır. Çoğu zaman meydan okumayı ve mücadele etmeyi sever.

Sizi ne bekliyor?: Yeni evine hemen alışır. Aşkı derin ve tutkulu bir biçimde yaşar. Biraile kurduğu bilincini taşır; dolayısıyla para artık önemlidir
Boğa

Boğa kadını karanlık, mumlarla ve çiçeklerle süslü bir ortam tabii biraz da romantizm olan bir yerde evlenmek ister.

Hayalindeki balayı: Okyanusta açılan lüks bir gemi seyahati veya teknolojiden uzak bir mağarada balayını geçirmek ister.

Düğün hediyesi: Boğa kadınları iyi stoklanmış mutfaklardan hoşlanır. Bu yüzden ona düğün hediyesi olarak herşeyden iki tane alın. 

Eş olarak Boğa: Her şeyden önce Boğa kadınları kendilerini güvende hissetmek isterler. Eğer finansal olarak bu güven sağlanırsa, kendisi bunu fak edecek ve geri kalan işlerle ilgilenecektir. Fakat bu Boğa kadının para kazanmayacağı anlamına gelmemelidir. 
İkizler

Müziği, dansı ve egzotik kokteylleriyle adından söz ettirecek tam bir partişeklinde bir düğün ister.

Hayalindeki balayı: Bir İkizler kadını içinnerede olduğundan çok, ne kadar rahat ettiği önemlidir. Dolayısıyla, rahat edeceği, hizmette kusur edilmeyen lüks bir tatil köyü onun balayı hayalidir.

Düğün hediyesi: Düğün hediyesi olarakonalara dijital kamera veya fotoğrafmakinesi alabilirsiniz.

Sizi ne bekliyor?: İkizler, diğer burçların arasında en kozmopolitan olanıdır. Sizi ihtiyacınız olan bütün önemli insanlarla tanıştırabilir. Ayrıca, harika bir dosttur. Sır saklar ve elinden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışır. Çözüm odaklıdır. 
Yengeç


Yengeç kadını geleneksel olanı sever. Birkır düğünü tam yengeç kadınına göredir.

Hayalindeki balayı: Yunanistan’da pembe bir villada kalp şeklindeki yataklar Yengeç kalplerini ısıtacak bir balayı hayalidir.

Düğün hediyesi: Yengeç kadınına düğün hediyesi olarak yumuşak beyaz keten çamaşırlar, ince işlenmiş masa örtüleri, sofra takımı, kristal şarap bardakları alabilirsiniz.

Sizi ne bekliyor?: Eğer bir Yengeç kadınına aitseniz bu onun hayatıdır. Reddedilmeyi bilmez ve hayatından gitmemeniz için önünüze bütün engelleri koyar. Eğer yalnızsanız sizde sıcaklığını esirgemez ve kollarının arasına alır. 


Aslan

Öncelikle medyayı bu düğünden haberdar etmek gerekir! Daha sonra iyi bir misafir listesiyle güzel bir gösteri hazırlanmalı. Yemekli gösterişli düğünlerden haz duyar.

Hayalindeki balayı: Aslan kadınının balayı hayali sadece çılgın bir romantikdeğil, aynı zamanda cömerttir de...Romantik ve lüks bir tatil köyü, Aslan kadınını mutlu etmek için yeterlidir.

Düğün hediyesi: Tibet’ten el işlemeli altın Buda veya ağaç evde yaşayan küçük öksüz bir çocuğun yaptığı ince işlemeli broşürler düğün hediyesi için idealdir.

Sizi ne bekliyor?: Kafese hapsedilmiş bir aslanın öfkeli ve sinsi bakışlarıyla karşılaştınız mı hiç? Eğer Aslan kadınına sınırlar çizmeye çalışırsanız, bu bakışla karşılaşacaksınız demektir. 
Başak

Gerçek şu ki bir Başak burcu için hiçbir şey yeteri kadar mükemmel değildir. Ancak basit bir düğünle, hata yapma olasılığı azalabilir.

Hayalindeki balayı: Başak kadını balayını 5 yaşından beri düşündüğü için tavsiye vermek anlamsız olacaktır.

Düğün hediyesi: İster inanın, ister inanmayın fakat Başak kadını düğün hediyesi olarak bir çim biçme makinesibile alsanız mutlu olacaktır. Pratikeşyalar alın, gösterişli ürünlerden uzak durun.

Sizi ne bekliyor?: Mükemmeliyetçi ve zekidir. Üstelik bu özelliği ile kendisini kocasına daha çok sevdirir. Çoraplarınızı renklerine göre ayırır fakat aynı zamanda küstah, bağımsız, yetenekli ve kurnazdır. Çoraplarınızı renklerine göre ayırır fakat aynı zamanda küstah, bağımsız, yetenekli ve kurnazdır. 
Terazi

15 kişinin davetli olduğu sahil kasabasında gerçekleşen sakin, sıcak vesamimi bir düğün...

Hayalindeki balayı: İtalyan tarzı evlerde şampanyalı brunchla geçirilen bir balayı Terazi kadınına göredir.

Düğün hediyesi: Terazi kadınına düğün hediyesi olarak çiçek veya kartpostal gönderin. Hediye yerine bağışta bulunabilir ve bunu bilmesini sağlayabilirsiniz.

Sizi ne bekliyor?: Terazi kadını bir kere sizinle ilgilenmeye karar verdiyse, hakettiğinizden daha nazik olur. Evin bütçesi ve paranın nasıl kazanıldığıyla ilgilenmez. 
Yay

Resmi törenler yay kadınlarına göre değildir. Büyük bir parti düzenlenebilir.

Hayalindeki balayı: Yay kadınının balayı hayali tırmanabileceği bir dağ veyaberaber yüzebileceği bir yunusun olduğu yerdir. Zoru ve orijinali sever.

Düğün hediyesi: Yay kadınına düğünhediyesinin ne olacağı önemli değildir. Önemli olan sevgi ile verilmesi... Aklınıza bir şey gelmediyse, oyuncak hayvan veya bir spor eşyası olabilir.

Sizi ne bekliyor?: Eğer kalbinizde, egonuzda veya sol bacağınızda bir yara varsa, Yay kadını bu yarayı ustalıkla sarar. Dürüst, sıcak, yardımsever ve mantıklı bir kişiliği vardır
Akrep

Bir Akrep kadını düğününü içgüdülerinipaylaşmak ve kendini daha iyi tanımlamakiçin bir fırsat olarak görür.

Hayalindeki balayı: Banyo, yatak, siyah saten çarşaflar... Yanında eşi olduğu sürece balayında nerede olduğunu farketmez bile...

Düğün hediyesi: Akrep kadınına düğün hediyesi olarak ilginç, heyecan verici bir hediye verin. Örneğin 2 saatlik bir masaj terapisi.

Sizi ne bekliyor?: Akrep kadını bir kere ışığını size çevirdiyse gözleriniz kamaşabilir. Bağımlı olmamak söz konusu bile değil. Fakat eğer hayatta kalmak istiyorsanız, en kötü huyu merhametsizlik olan Akrep kadınını sakın küçümsemeyin. 
Oğlak

Sade, muhafazakar ve ruhani bir düğün. Oğlak kadını, eski adetlere sıkı sıkıya bağlıdır.

Hayalindeki balayı: Oğlak kadınının balayı hayali güzel, yeşillikle dolu, sessiz ve denize yakın olan herhangi bir yerdir.

Düğün hediyesi: Oğlak kadınını mutluetmek istiyorsanız, mutlaka gümüşçüye uğrayın. Gösterişli olmadıktan sonra bayılacaktır!

Sizi ne bekliyor?: Bir Oğlak kadını evdetemizlik yapmak yerine iyi bir şirkette yönetici olur. Eğer eş olmaya karar vermişse de bu durum aile hayatında da değişmez ve mutlaka evde lider konumunu üstlenir. 
Kova

Farklı ve devrimci Bir düğün ister kova kadını. Belki bir sirk çadırında veya boş bir yüzme havuzunda...

Hayalindeki balayı: Kova kadınının balayı hayali eşine bağlıdır. Eşi ne yapmakisterse onu yapacaktır; kesinlikle bu konuyla ilgilenmediği için değil, her konu ilgisini çektiği için!

Düğün hediyesi: Kova kadınına yeniçıkan bir kitapweb tasarımı veya ilginç tasarımlı cep telefonlarını düğün hediyesiolarak alabilirsiniz. Teknoloji Kova kadının en büyük ilgi alanlarından birisidir.

Sizi ne bekliyor?: Bir kere evliliğe ve anneliğe teslim olmuş olsa da, her zaman gizemli bir tarafları olacaktır. Bunun yanında harika bir arkadaş ve partner olmakla beraber yaratıcılığı da ev ortamını renklendirecektir 
Balık

Şiirlerin okunduğu, renkli renkli çelenklerin kabul edildiği romantik birdüğün Balık kadının hayalidir.

Hayalindeki balayı: Rüzgarda uçuşan saçlarının eşi tarafından okşandığı, birbirlerine öpücükler gönderdikleri en az düğün kadar romantik bir balayı. Balık kadını için balayı tutkulu bir aşktır...

Düğün hediyesi: Balık kadını pratiktirve pratik bir kadın her zamankullanabileceği hediyeler almayı sever. Birseyahat çantası mükemmel olacaktır.

Sizi ne bekliyor?: Her şeyiyle eşinin yanında olacak başka bir kadın dahayoktur muhtemelen. Balık kadını eşiyle her konuda ilgilenir; onun problemlerini dinler ve çoğu zaman yararlı tavsiyeler verir. Fakat mutfakla arası pek iyi değildir.

Kaynak: iVillage.com

Yorum Gönder
Blogger tarafından desteklenmektedir.