Header Ads

Yıldızlar 26 Aralık - 1 Ocak Haftası sizi nasıl etkileyecek?

Yıldızlar bu hafta sizin için neler söylüyor? 26 Aralık - 1 Ocak Haftası'nda ne gibi değişimler yaşayacaksınız? İşte detaylar...
26 Aralık Pazartesi: 
00:09 Jüpiter, Boğa Burcu’nda ilerliyor. (26 Aralık-11 Haziran) 
Yabancı ülkelerle bağlantılı aksayan konularda ilerlemeler başlıyor. Akademik alanda yeni konularla ilgilenme olanağı olabilir. Sporla ilgili konularda gelişmeler yaşanabilir. Yayıncılık alanında yeni konular öne çıkabilir. 
Yargılamayla bağlantılı konularda önemli gelişmelerle karşılaşılabilir. Kıymet verilen şeylerin korunması gereken bir dönem yaşanabilir. Başta döviz olmak üzere finansal konulardaki abartılı durumlara karşı dikkat edilmesi yerinde olur. Hayallerin gerçek olması için büyük fırsatlarla karşılaşılabilir ve kalıcı adımlar atılabilir. 
Pazartesi 15:02 Merkür ve Satürn, yarı-kare etkileşimde. 
Ertelenen ve aksayan konuların düzeldiğine dair haberler alınabilir. Yabancılarla ilgili gelişmeler yaşanabilir. Yayıncılık ve yargılama alanında gelişmeler başlayabilir. 
Yabancı yöneticilerle bağlantılı sıkıntı yaşanan konularda yeni gelişmeler olabilir. Ortaklaşa konular gündeme gelebilir. Yakın çevreden bilgi alınabilir.
Pazartesi 15:17 Venüs ve Plüton, yarı-sekstil etkileşimde. 
Geniş çevreleri ilgilendiren dikkat çekici bir değişimle karşılaşılabilir. Geri plândaki liderlerle bağlantılı konularda, kitleler arasında uyuşma sağlanabilir. 
Gizli hedeflerden kalabalık gruplar etkilenebilir. Karşılıklı değer verilen şeyler nedeniyle kayıplar yaşanabilir. Geri dönüşü olmayan kayıplara karşı dikkatle hareket edilmesi yerinde olur. 
Pazartesi 15:37-19:15 Ay ve Satürn kare etkileşimdeyken Ay Boşlukta. 
Ayın boşlukta olduğu zamanlar genel anlamda, herhangi bir girişimde bulunmaya ve başlangıç yapmaya uygun olmayan zamanlardır. Ancak bu etki altında, amaca yönelik davranışlar önem kazanabilir. 
Güvenlik nedeniyle sıkıntı yaşanabilir. Ulusal konularda önemli gelişmeler yaşanabilir. Düşmanlık yaşanan konular gündeme gelebilir ve olaylara karşı daha eşitlikçi ve barışçıl çözümler bulunması gerekebilir.
Pazartesi 19:52 Ay ve Jüpiter, kare etkileşimde. 
Yabancı çevreleri ilgilendiren beklenmedik gelişmelerle karşılaşılabilir. Güvenlik ve bakım konularında geniş kapsamlı konular öne çıkabilir. Yayıncılık, spor ve yargılama alanında yeni gelişmeler yaşanabilir. Sürprizlerle karşılaşılabilir. 
Pazartesi 20:34 Ay ve Uranüs, üçgen etkileşimde. 
Teknik konular öne çıkabilir. Yayıncılık ve medya alanındaki gelişmelere dikkat edilmesi gerekebilir. 
Geniş çevrelerin korunması ve bakımıyla ilgilenmek gerekebilir. Beklenmedik kayıplar nedeniyle tedirginlik yaşanabilir. Kitlesel eylemler gerçekleştirilebilir.
27 Aralık Salı: 
09:32 Ay ve Venüs, Kova Burcu’nda kavuşumda. 
Kadınlarla bağlantılı konularda beklenmeyen gelişmeler yaşanabilir. İlk kez yapılan eylemler öne çıkabilir. Kimlik mücadelesi veren çevreler harekete geçebilir. 
Ailevi ya da ulusal alanda sürpriz gelişmeler, tedirginliğe yol açabilir. Finansal alanda korumacı davranmak gerekebilir. Değerli şeylerin korunma altına alınması yerinde olur. 
Salı 15:38 Merkür ve Kuzey Ay Düğümü Yay Burcu’nda kavuşumda. 
Yabancılarla ilgili konulardan haber alınabilir. Yakın çevrede önemli gelişmeler yaşanabilir. Geniş kapsamlı konular hakkında görüşmeler yapılabilir ve ziyaretler gerçekleştirilebilir. 
Basın-yayın kuruluşlarının takip edilmesi gereken konular öne çıkabilir. Ulaşım alanında dikkatli olunması gerekebilir. Eleştiriye yol açan durumlarla karşılaşılabilir. Önemli haberler ve bilgiler alınabilir.
Salı 20:29 Ay ve Kuzey Ay Düğümü, sekstil etkileşimde. 
Ailevi veya ulusal konularda önemli olaylarla karşılaşılabilir. Teknik sorunlar yaşanabilir. Yargılama, medya ve yayıncılık alanında beklenmedik durumlar ortaya çıkabilir. Yakın çevrede yaşananlar hakkında görüşmeler ve çalışmalar yapılması gerekebilir. 
Salı 21:00 Ay ve Merkür, üçgen etkileşimde. 
Teknik koruma ve bakım konuları hakkında konuşulabilir. Beklenmedik durumlarla karşılaşılabilir. Geniş çevreleri ilgilendiren durumlardan bahsedilebilir. 
Yabancılarla çalışmalar yapılabilir. Araç-gereçle ilgili sorunlar yaşanabilir. Geniş kitleleri ilgilendiren ulaşım sorunlarıyla karşılaşılabileceğinden dikkatli olunması yerinde olur. 
28 Aralık Çarşamba: 
15:27 Merkür ve Jüpiter, zorlayıcı etkileşimde. 
Yabancılarla bağlantılı kazanma girişimlerinden haber gelebilir. Dış ülkelerle bağlantılı görüşmeler yapılabilir. 
Finansal alanda gelişmeler yaşanabilir. Yakın çevrede büyümekte olan durumlar hakkında konuşulması gerekebilir. Değer verilen şeylerin korunması önemli olabilir. Yargılama ve spor alanında gelişmeler öne çıkabilir. Ulaşım konularına dikkat edilmesi yerinde olur. 
Çarşamba 22:09 Ay ve Satürn, üçgen etkileşimde. 
Geniş çevreleri ilgilendiren ortaklaşa konular gündeme gelebilir. Yöneticilerle bağlantılı konular nedeniyle kitlesel eylemler yapılabilir. Uyuşmazlık yaşanan konular geniş çevreleri harekete geçirebilir. Beklenmedik durumlar nedeniyle ilişkiler bozulabilir.
28 Aralık Çarşamba 23:02 – 29 Aralık Perşembe 
01:46 Ay ve Neptün, Kova Burcu’nda kavuşumdayken Ay boşlukta. 
Ayın boşlukta olduğu zamanlar genel anlamda, herhangi bir girişimde bulunmaya ve başlangıç yapmaya uygun olmayan zamanlardır. Ancak bu etki altında, grupsal eylemler yoğunluk kazanabilir. 
Ailevi ya da ulusal konularda, idealler doğrultusunda harekete geçilebilir. Sınırları zorlayan durumlar güvensizlik yaratabilir. Beklenmeyen ani eylemlere karşı korumacı şekilde davranılması gerekebilir. 
29 Aralık Perşembe: 
02:28 Ay ve Jüpiter, sekstil etkileşimde. 
Korumaya ve bakıma yönelik plânlarla ilgilenilebilir. Ailevi ya da ulusal alanda mali konular önem kazanabilir. Değer verilen şeylerle ilgili tasarılar yapılabilir. Yargılamayla ilgili konular gündeme gelebilir ve hapishanelerle bağlantılı gelişmeler yaşanabilir. Kayıp kazanç konuları önem kazanabilir.
Perşembe 05:05 Ay ve Şiron, Balık Burcu’nda kavuşumda. 
Tasarım ve hayal gücü gerektiren konulara çare aranabilir. Mağdur olunan konulara çözüm bulunması gerekebilir. Birine ya da bir duruma bağımlı olarak hareket edilmesi gerekebilir. Hastanelerde derde deva aranabilir. Ulusal ya da ailevi konularda çözüme yönelik plânlar yapılabilir. 
Perşembe 09:42 Güneş ve Plüton, Oğlak Burcu’nda kavuşumda. 
Oldukça önemli bir değişim yaşanabilir. Liderlerle ilgili kısıtlamalar ön plâna çıkabilir. Gizli hedefler doğrultusunda harekete geçilebilir. Tanınmış kişiler nedeniyle baskı yaşanabilir. Çocuklarla ya da sanatla ilgili önemli konular gündeme gelebilir. 
Gizemli konularda kalıcı bir dönüşüm yaşanabilir. Sevilen kişilerle bağlantılı hedefler doğrultusunda dikkat çeken olaylar yaşanabilir. Gizli liderler belirleyici konumda olabilir. Statüko ve yapı değişebilir. Kurallarda ve zamanlamada değişiklik yaşanabilir.
Perşembe 15:26 Ay ve Plüton, sekstil etkileşimde. 
Gizli hedeflere bağlı kalınarak harekete geçilebilir. Denizle ilgili konular önem kazanabilir. Hastanelerle ya da hapishanelerle bağlantılı konular öne çıkabilir. Plânlar önemli biçimde değişebilir. Değişen durumlar mağduriyete yol açabilir. Ailevi ya da ulusal idealler öne çıkabilir. Yanılma ve aldanma riski artabilir. 

Perşembe 15:56 Ay ve Güneş, sesktil etkileşimde. 
Sevilen kişilerle ilgili olarak, merhamet ve fedakârlık hisleriyle davranılabilir. Önemli olaylar nedeniyle kurban psikolojisi ön plâna çıkabilir. 
Sezgisel ve inançsal konular gündeme gelebilir. Tasarım ve hayal gücü gerektiren alanlarda önemli gelişmeler yaşanabilir. Yaratıcı ve sanal konularda dikkat çeken durumlar olabilir.
30 Aralık Cuma: 

04:27 Ay ve Kuzey Ay Düğümü, kare etkileşimde. 

Yakın çevreyle ilgili plânlar yapılabilir. Yabancılarla ilgili çalışmalar gündeme gelebilir. Eleştiriye yol açan durumlar öne çıkabilir. Denizle bağlantılı konularla ilgilenilmesi gerekebilir. Hastanelerle bağlantılı konular önem kazanabilir. Basın-yayın kuruluşlarının izlenmesini gerektiren gelişmeler yaşanabilir. 

Cuma 11:39 Ay ve Merkür, kare etkileşimde. 

Alışkanlıklara bağlı olarak hareket edilmesi gerekebilir. Yabancılarla ilgili mağdur olunan konulardan haber alınabilir. Yakın çevredeki gelişmelere karşı merhametli ve fedakâr bir şekilde yaklaşım sergilenebilir. Yolculuklar ve iletişim yoğunlaşabilir. Ailevi ya da ulusal olaylar doğrultusunda, geniş kapsamlı plânlar yapılabilir.
30 Aralık Cuma 15:39 – 31 Aralık Cumartesi 11:49 Ay ve Mars karşıt etkileşimdeyken Ay boşlukta. 

Ayın boşlukta olduğu zamanlar genel anlamda, herhangi bir girişimde bulunmaya ve başlangıç yapmaya uygun olmayan zamanlardır. Ancak bu etki altında, sağlık alanında önemli girişimlerde bulunulabilir. Yıpratıcı durumlar nedeniyle harekete geçilebilir. 

Günlük hayatta değişen durumlar nedeniyle hiç düşünmeden adımlar atılabilir. Kutuplaşma ve çekişme yaşanan durumlar nedeniyle plânlar yapılabilir. Alışılmış durumlar yüzünden bazı girişimlerde bulunulması gerekebilir. 

31 Aralık Cumartesi: 

13:27 Ay ve Uranüs, Koç Burcu’nda kavuşumda. 

Bir grupla birlikte hareket etme dürtüsü ortaya çıkabilir. Kimlik mücadelesi yapan gruplar, koruma amaçlı davranabilirler. Yıpratıcı durumlar nedeniyle aniden harekete geçilmesi gerekebilir. Geniş çevreleri etkileyen durumlar yüzünden beklenmedik bir atılım yapılabilir. 

Yangın, kaza, patlama, teknik sorunlar, terör ve savaş riski artar. Sınırları zorlayan kitlesel eylemlerle karşılaşılabilir. İdealleri uğruna harekete geçen insanlar, yıpratıcı durumlara neden olabilirler. Şiddetle karşılaşan gruplar sınırların ötesine geçebilir. Beklenmedik zamanda beklenmedik durumlarla karşılaşılabilir. 

Anormal davranışlar, soruna yol açabilir. İlk defa olan olaylarla ya da daha büyüklerini tetikleyici nitelik taşıyan durumlarla karşılaşılabilir. Kolaylıkla, tartışma ve güvensizlik ortamı oluşabilir.
1 Ocak Pazar: 

02:25 Ay ve Plüton, kare etkileşimde. 

Değişme yönelik tavırlar sergilenebilir. Başkalarına ait olan şeyler nedeniyle sürtüşme yaşanabilir. Kredi, borç, avanta, bahşiş konularında problem çıkabilir. Gizli hedefler yüzünden tartışma ve sorun yaşanabilir. Kıskançlık ve kuşku nedeniyle güvensizlik yaşanabilir. Ailevi ya da ulusal anlamda, değiştirmeye yönelik hareketler yapılabilir. Tedirginliğe yol açabilecek durumlara karşı dikkatli olunması gerekir. 

Pazar 04:56 Venüs ve Kuzey Ay Düğümü, sekstil etkileşimde. 

Arkadaş çevresiyle ilişkiler yoğunlaşabilir. Grupsal hareketlilik artabilir. Masraflar çoğalabilir. Beklenmedik harcamalara karşı dikkatli olunması gerekebilir. 

Tek başına olmaktan ziyade, kalabalık bir çevrede olma ihtiyacıyla harekete geçilebilir. Yabancılarla bağlantılı konular önem kazanabilir. Teknik alanda iletişim artabilir. Haberleşme ve yolculuklara dikkat edilmesi gerekir.
08:05 Merkür ve Mars, kare etkileşimde. 

Eleştiriye yol açan davranışlar nedeniyle sorun yaşanabilir. Yolculuklarda ve iletişimde acele etmeden davranılması yerinde olur. Çalışma arkadaşlarıyla ilgili gelişmeler öne çıkabilir. 

Alışılmış durumlardan ve rutin işlerden bahsedilebilir. Yabancılarla bağlantılı konularla ilgilenilmesi gerekebilir. İletişim ve yayıncılık alanında önemli atılımlar gerçekleşebilir. Yakın çevreden harekete geçirici haberler alınabilir. Merak edilen konularda bilgi almak için gayret gösterilebilir. 

Pazar 08:14 Ay ve Güneş, kare etkileşimde. 

Sevilen kişilerle ilgili dikkat çeken gelişmeler yaşanabilir. Korumaya ve bakıma yönelik hareketlilik artabilir. Ailevi ya da ulusal konulardaki önemli gelişmeler nedeniyle harekete geçilebilir. 

Ev konusunda önemli adımlar atılabilir. Yaratıcılık gerektiren alanda, hedefler doğrultusunda girişimlerde bulunulabilir. Sorumluluklar nedeniyle harekete geçilebilir.
Pazar 15:47 Ay ve Kuzey Ay Düğümü, üçgen etkileşimde. 

Yolculuklar ve haberleşme alanında hareketlilik artabilir. Yakın çevreden önemli haberler alınabilir. 

Yabancılarla bağlantılı bir atılım gerçekleşebilir. Korumaya ve bakıma yönelik konuşmalar yapılabilir. Bilgi edinme gayreti artabilir. Duygusal açıdan yıpratıcı durumlarla karşılaşılabilir. 

Pazar 17:02 Ay ve Venüs, üçgen etkileşimde. 

Kadınlarla ilgili sürpriz gelişmelerle karşılaşılabilir. Beklenmedik kayıp-kazanç konuları öne çıkabilir. Grupsal hareketlilik ve sürpriz karşılaşmalar yaşanabilir. 

Evle ilgili olarak, sınırların ötesindeki konular öne çıkabilir. Güvenlik ve bakıma yönelik elektronik konular önem kazanabilir. Teknik alandaki ya da internet ortamındaki ilişkiler yoğunlaşabilir.
Yorum Gönder
Blogger tarafından desteklenmektedir.