Header Ads

Davetler için giyim önerileri

Belki yeni iş kuracağınız hatrı sayılır bir müşteriniz, belki yeni patronunuz, kısacası ne zaman nerede kiminle karşılaşacağınız hiç belli olmuyor.Çalışan kadınlar için davetler, toplantılar vazgeçilmezlerindendir.
Bu davetler sizler için ne derecede önemli ise, davete nasıl katıldığınız davet eden kişi tarafından da o derece önemlidir.
Kıyafetlerinizin, duruş ve davranışlarınız sizin için artı olabileceği gibi sizi eksi durumuna da düşürebilir.Bu nedenle davetlere gündelik ya da alışveriş kıyafetleriniz ile gitmenizi önermiyoruz.
Çok abartılı görünüm ise, bu tür davetler için gereksiz ve uygunsuz olacaktır. Aşırı parlak olmayan kumaştaki ve göze batmayan düz kesim elbiseleri, abartısız dekolteleri, düz renkleri tercih etmeniz kokteyller için en uygun stil olacaktır. Ve yine, aşırı makyaj ya da çok gösterişli saçlar kokteyller için uygun olmayan tercihler arasında yer alıyor. Gecenin büyük bölümünde sohbet esnasında ya da yiyecek ve içeceklerinizle ayakta duracağınız için rahat ayakkabı ve kesimi rahat olan elbiseleri tercih etmeniz, kendinizi iyi hissetmeniz açısından isabetli bir davranış olacaktır.

Yorum Gönder
Blogger tarafından desteklenmektedir.