Header Ads

Sevgililer gününde Aşkınıza alternatif armağanlar...


14 Şubat Sevgililer Günü’nde Transformal Nefesin kurucusu Judith Kravitz'in eğitmeni Selis Gülmen’le nefes seansına sevgilinizle birlikte katılarak hem aşkınızla birlikte nefes alma deneyimini yaşayabilir hem de sevginin gücünü tüm bedeninizde hissederek aşkınızı çoğaltabilirsiniz.
Maitri Kişisel Gelişim ve Eğitim Merkezi, sevginin bedende başlayıp, ruha yayılmasını ve ruhtan tüm dünyaya akmasını sağlayan Nefes çalışması ile sevgililere daha önce hiç yaşamadıkları ve vazgeçemeyecekleri bir deneyimi yaşama fırsat sunuyor. Nefes alarak başlayan yaşam,  son nefesin verildiği gün son buluyor. Yaşam yanımızda bizimle birlikte nefes alan, kısaca nefesimize nefeslerini katan insanlarla daha güzel hale geliyor. Sevdikleri ile birlikte derin ve sevgi dolu nefesler almak isteyenler Sevgililer Günü’nde Selis Gülmen’le “Eşli Nefes Meditasyonu”na katılabilirler.
 Sevgiliye bir ‘İnci’gerek
İnci Deri kampanyalı fiyatlarına ‘Sevgililer Günü’nde de devam ediyor. En şık koleksiyonlarını yüzde 70’e varan indirim fırsatıyla sunan İnci Deri, hem kadınlara hem de erkeklere özel koleksiyonlar sunuyor.

Rugan stilettolarla kadınların gönlünü fethederken, rahatlığından taviz vermeyen erkekler için de trendy modellerini bu güne özel kampanyalı fiyatlarıyla sunuyor.
İnci’nin ince topuklarla yükselen sivri burunlu klasik stilettolarının yanı sıra; 2012 yılında favori olarak gösterilmeye devam eden yuvarlak burunlu stilettoları, bu yıla damgasını vuran kadınsı çizgiler ile canlı ve parlak renkleriyle dikkat çekiyor.
Erkekler için de Fransız kadifesinden, rugan ve süet üzerine kazayağı baskılı modellere kadar pek çok modeli bir arada bulmak mümkün.
Yorum Gönder
Blogger tarafından desteklenmektedir.