Header Ads

Öpücük burunlu ayakkabılı modelleri


. Bu efsanevi yıldızlar parmakların küçük bir bölümünü gösteren öpücük burunlu topuklu ayakkabı modellerini neredesey sürekli olarak kullandılar.
Öpücük burunlu ayakkabılar 1980 li yıllarda bir süre yeniden popüler olsalar da sonradan gözden kayboldular. Bu ayakakbıların en önemli özelliği bayanların seksapelini ortaya çıkarması. Bu kadınsı ayakakbılar ayakların güzelliğini göstermesi açısında vazgeçilmezler. Hem çok seksi bir görünüm sunması hem de yarı kapalı olması asil bir görünüm sunması ve asil durması sebebiyle eşsiz bir model olarak görülüyor. İşte bu harika model yeniden 2012 ilkbahar yaz ayakkabı modası sezonunun en şık ayakkabıları olarak karşımıza çıkıyor.
Bu öpücük burun modelleri yaş veya kış her mevsim giyilebilecek ayakkabıla rolarak ünlü tasarımcılar tarafından da tercih edilmeye başladılar. Ayakkabı dünyasının güzelliğini yansıtan son moda ayakkabılar arasından kırmızı, siyah, kahverengi, sarı, mor, lame, gri,  beyaz renklerde, deri, saten veya kumaş malzemeden üretilmiş, bazısı parlak, bazısı mat veya desenli olarak tasarlanmış; platform topuk veya ince topuk ayakkabı modelleri için göz atmakta yarar var.


Yorum Gönder
Blogger tarafından desteklenmektedir.