Header Ads

3 seksi masaj tekniği 10 dakikada

Uygulaması sadece 10 dakika süren etkili masaj teknikleri sayesinde erkek arkadaşınızla mutlu dakikalar geçirebilirsiniz. Bu masajları sırayla birbirinize uygularken stresten arınacak ve güzel bir günü garanti edeceksiniz.


1- Gerilim Bölgesi / Göğüs Bölgesi 
GÖĞÜS BÖLGESİ ERKEKLERİN SPOR SALONUNDA EN ÇOK ÇALIŞTIRDIKLARI KASLAR ARASINDA. BİZ KADINLAR İSE OMUZLARIMIZ İÇERİ BAKACAK ŞEKİLDE OTURDUĞUMUZ YA DA YÜRÜDÜĞÜMÜZ İÇİN KABURGA BÖLGEMİZDE ZAMAN ZAMAN AĞRI OLUŞABİLİYOR.
SON MODA SPA UYGULAMASI
Akupresür 
Vücuttaki baskı noktalarında bulunan sertliği hafifletir ve özellikle göğüs bölgesi için idealdir. Çünkü bu masaj tekniği, bölgedeki kılcal damarlara zarar vermez ya da sizin göğüslerinizde rahatsız edici durumlara yol açmaz.
10 DAKİKALIK DOKUNUŞLAR Ellerinizi göğüslerinin üzerine koyarak parmak uçlarınızla baskı uygulayın. Ellerinizi 4-5 cm birbirinden uzaklaştırarak hareketi tekrarlayın. Yukarı aşağı hareket edip masajı uygulamaya devam edin. Sevgiliniz size aynısını yaparken bu hareketleri kemikli bölgeye uygulamak konusunda dikkatli olmalı.

2- GerilimBölgesi / Kafa Derisi ve Yüz STRES ALTINDAYKEN KAŞLARIMIZI ÇATAR YA DA ALNIMIZI KIRIŞTIRIRIZ. SOĞUK GÜNLERDE SİNÜS BÖLGELERİ BİRİNCİL AĞRI MERKEZLERİ OLARAK BİLİNİR.
SON MODA SPA UYGULAMASI
Çakra Dengelenmesi 
Geleneksel yüz masajıyla birlikte bu spa uygulaması hızlı bir ağrı kesici görevi görebilir. Ayrıca günün bütün stresini atmasını sağlayabilir.
10 DAKİKALIK DOKUNUŞLAR Şakaklarına nemlendirici krem ya da losyon sürerek parmaklarınızla yarım daireler çizin. Aynı hareketi altıncı çakrasına (aynı zamanda üçüncü göz olarak bilinen kaşlarının arasındaki bölge) yaparak gerginliğini azaltabilirsiniz. Tıkanıklığı gidermek için, işaret parmaklarınızla burun köprüsünün merkezinden başlayarak göz çukurlarınızın etrafındaki kemikli bölgelerden şakaklarına kadar ilerleyin.

3- Gerilim Bölgesi / Boyun ve Omuzlar YOĞUN BİR ÇALIŞMA GÜNÜNÜN ARDINDAN SİZİ SAKİNLEŞTİRİR VE BİLGİSAYAR BAŞINDA GEÇİRDİĞİNİZ SAATLER SONUCUNDA OMUZLARINIZA BİNEN AĞIRLIĞI ANINDA YOK EDER.
SON MODA SPA UYGULAMASI
Spor Masajı 
Atletleri iyileştirmek için geliştirilen bu masaj tekniği boyun ve omuzları hedef alır.
10 DAKİKALIK DOKUNUŞLAR Oksipital bombe (kafatasınızın boynunuzla buluştuğu nokta), kafanızın ağırlığını taşıyan bölümdür. Tam bu noktaya baş parmağıyla bastırırken, bir yandan da diğer parmaklarıyla boynunuzda daireler çizebilir. Diğer bir problemli bölge ise omuzlarınızın boynunuzla birleştiği yumuşak dokudur. Parmak uçlarını iyice yağladıktan sonra bu bölgeyi avuçlarının içine alarak iki saniyede bir sıkıp bırakmasını isteyin. Bu esnada işaret parmağı ve baş parmağı birbirine kenetlenmiş olmalı. Aksi takdirde canınızı yakabilir. 


Yorum Gönder
Blogger tarafından desteklenmektedir.