Header Ads

İşte yeni yaz trendi: Pilili etekler!

Özellikle şifon kumaşlardan ve oldukça uzun boylarda tutulan pilili etek modellerini kimi zaman bir abiye olarak bile görebilirsiniz!

Bu yaz sokaklarda birbirinden renkli ve farklı modellerle tasarlanmış pilili eteklerin uçuşmasını bolca göreceğiz!

Ancak pilili eteğin öncelikle çok iyi ve uyumlu bir şekilde kombine edilmesi gerekir. Aksi halde büyük bir hevesle aldığınız eteğinizle çok demode görünebilirsiniz! Pilili etekler, tasarımı ve kesimi itibari ile daha çok fit ve zayıf kadınlar tarafından tercih ediliyor.

Pilili etek giymeyi tercih eden kadınların mutlaka belinin inceliğini vurgulaması gerekir. Eteğinize uygun bir kemerle belinizin inceliğini ortaya çıkarabilirsiniz.

Desenli ya da sade bluzu eteğin içine sokarak, bir ince kemerle beli hafif sıkmak oldukça başarılı bir kombin olacaktır. Bu yaz mutlaka denemelisiniz! 

Eteğinizin rengine yakın bir bluz, sandalet ve büyük çantalarla harika bir kombin oluşturabilirsiniz! Pilili etekler yer yaşta giyilebilir. Önemli olan doğru aksesuarı bulmaktır. Örneğin taşlı kolyeler pilili etek ile uyumludur. Gönül rahatlığı ile deneyebilirsiniz! 

Beyaz gömleğinizle bütünleşmiş uzun pilili eteğinizle 70'lerin havasını yaşatabilirsiniz! Soft ve pastel renkler bu yaz çok tercih edilecek. Daha canlı pörtföy ve el çantaları ile kendi tarzınızı oluşturabilirsiniz. Deri ayakkabılar ve zımbalı bir çanta ile kombini tamamlayabilirsiniz! 

Hayal edin! Sokaklar cıvıl cıvıl, neşeli ve çok renkli! Siz hangi pilili eteğin sizin için uygun olduğuna karar verdiniz mi?Yorum Gönder
Blogger tarafından desteklenmektedir.