Header Ads

denenmesi gereken saç stilleri

Kadınlar için saçları çok önemli. Saçlarımız istediğimiz gibib görünmediğinde evden bile çıkmak istemiyoruz.Saçınızda değişiklik yapmak istiyorsanız, işte size bir kaç öneri;
- Küt saçlar yada küt görünümü verilmiş saçlar sarsıcı şekilde geri döndü. Tarzınızda ciddi bir farklılığa gitmek istiyorsanız saçlarınızı kestirin. Eğer uzun hellerinden memnunsanız saçlarınızı enseden olabildiğince gevşek toplayın ve tokanın altında kalan kısmı ensenize gizleyerek siyah toka ile iyice sabitleyin.- Yazın esintisini taşıyan hafif dalgalı saçlar daha uzun süre adından söz ettireceğe benziyor. Özellikle uzun saçlı kadınların tercih ettiği model sizce de baş döndürücü görünmüyor mu?

-Mükemmel bir şekilde yana ayrılmış saçlar doğallıktan vazgeçmeyenleri ağına düşüreceğe benziyor. Modeli ister topuzlarla kombinleyin isterseniz hafifçe dalgalandırdığınız açık saçlarınızla, fark etmez. Yeter ki bir kere olsun deneyin !

-Radikal değişikliklere açık olanlar, saçlarınızda farklı renkler görmeye ne dersiniz ? Biz şeker pembesine ve maviye bayıldık !

-Saçlarınızı ensede ikiye ayırın ve düğüm atın. Ardından kıvırın ve ilk düğümün içinden geçecek şekilde ikinci düğümü atın. Bu model tel ya da lastik toka bulamadığınız zamanları kotarmanızın da en şık yolu olacak.

-Saçlarınızı aksesuarlarla süsleyin. İster bir bantla, ister farklı aksesuarlarla saçınızın klasik görünümünü anında farklılaştırabilirsiniz.

-Atkuyruğu yapın. Tüm yıl boyunca podyumları sallayan atkuyruğu modeli kadınlara çok yakışıyor. Tepeden toplayabilir ya da bir tutam saçı ensede topladığınız atkuyruğunun etrafında dolayarak sabitleyebilirsiniz.

-Duştan yeni çıkmış gibi görünen ıslak saçlar hem oldukça pratik hem de seksi. Yalnız elektiriklenmeyi önleyici bir saç spreyi ile saç tellerinizi ehlileştirmenizde fayda var.

Cosmopolitan
Yorum Gönder
Blogger tarafından desteklenmektedir.