Header Ads

Saç bantları modelleri


Eskilerin favori parçalarının tekrar moda olmasına alışkınız. Hatta bir çoğunun geri dönmesinden de memnuniyet duyuyoruz. İşte bunlardan bir tanesi: Saç Bantları...  
 
Gençlerin favori dizisi Gossip Girl'ü seyredenler hatırlayacalardır ki ana karakterlerden Blair Waldorf için saç bantları vazgeçilmezdir. Modaya da yön veren dizi de saç bantlarına oldukça gönderme yapıldı. Şimdilerde ise birçok ünlünün saç bantlarını kullandıklarını görüyoruz. Saç bantlarının modaya geri dönmesiyle bu yaz oldukça renkli geçecek gözüküyor. Bu sevimli aksesurların kullanımı da oldukça basit ve aynı zamanda eğlenceli.
 
Her tarza uygun saç bantları bayanlar için oldukça hoş ve sevimli bir görüntü sağlıyor. Üstelik bağlama yöntemleriyle de farklı modeller yaratmak mümkün. Taktığınız saç bantlarıyla; ister bohem ister retro bir görüntü sağlayabilirsiniz. Üstelik bir anda kıyafetinize farklı bir yorum da kazandırmış olursunuz.
 
Dahası alışverişe çıkmanıza da gerek kalmayabilir çünkü boynunuza taktığınız bir fuları, saçınız için de bant olarak kullanabilirsiniz. Bu yaz sezonunda da, kadınlar tarafından en çok tercih edilecek aksesuarlardan biri olarak gözüken saç bantlarını ister plajda, ister güneş gözlüklerinizle birlikte ya da güzel bir yemek davetinde saç bantlarınızı kullanabilirsiniz..

Yorum Gönder
Blogger tarafından desteklenmektedir.