Header Ads

Plajın gözdesi olmak için 9 tiyo


“Plajda da mı bakımlı olmak zorundayım!” diyenler çıkabilir aranızdan, elbette değilsiniz. İstemeyenler bir yana, isteyenler beri gelsin o halde! Her daim bakımlılara güzel önerilerimiz var.

Güzel bir pedikür şart
Plajda ayaklarınızı sere serpe dolaştırırken, onları renksiz bırakmayın sakın! Tatlı bir pembe, ateşli bir mercan rengi, yanık teninizle harika uyum sağlar.
Pedikürü gösteren de ojedir, unutmayın.

Kirpiklere destek lütfen 
Belirli bir süre çıkmayan, yapışkan kirpiklerden taktırabileceğiniz gibi, suda çıkmayan maskaralar ile de kirpiklerinizi uzun ve gür gösterebilirsiniz.
Bir kadının kaşı ve kirpiği onun en güzel vitrinidir!

Sıcak yaz kokusu
Parfüm tazelemenin tam zamanı! Yaza uygun sıcak ve canlı bir koku kullanmak gerek…

Mutlu hissettirecek saç rengini bul
Saçlarımızın rengiyle oynamak her zaman ruhumuza iyi gelir. Özellikle yaz ayları bu konuda deneme yapmak için oldukça uygun. Ten rengimizde ışıl ışıl parlarken…

Selülite karşı kuru fırçalama
Bronz tende cilt kusurları daha az görünür derler ki, kesinlikle doğrudur. Ne var ki, selülit iflah olmaz bir problemdir ve görüntüyü bozar. Selülit sorunu yaşayan kadınlara bir önerimiz, kuru cilt fırçalama yöntemi.
Öneri: Kuru cilt fırçalama düzenli uygulandığında inanılmaz faydaları olan basit bir teknik. Uzun saplı bir fırça gerek. Ayrıca fırçanın keçi veya domuz tüyü ya da sebze lifleri gibi doğal kıllardan yapılmış olmasına özen göstermelisiniz. Cildinizi günde bir kere tercihen banyodan önce fırçalayın. Basen ve kalçada yukarıya doğru fırçalama yapın. Midede biraz daha nazik şekilde saat yönünde dairesel fırçalama ya­pın.

Yüze özel koruma gerek
Yüzünüzü her zaman yüksek koruma faktörlü kremler ile koruyun. Böylece çillenme, lekelenme gibi problemler yaşamazsınız. Ne kadar yanarsanız yanın, her zaman tehlike vardır; yüzünüzde güneşe bağlı hasarlar koyulaştıktan sonra da oluşabilir.

Sevimli yaz örgüsü
Yazın sıcağında ensenizi pişirmeyecek ve oldukça da güzel görünecek bir saç örgüsü süper fikir cidden!
Nemlendirin, nemlendirin ve nemlendirin
Bacaklarınızı her gün nemlendirmeyi ihmal etmeyin. Yazın en nemsiz kalan ve güneşten kuruyan yerlerimizden biri bacaklarımız.

Mat pembe ruj efsanesi
Kumsalda ruj sürülmez mi? Gayet de sürülür. Hem dudaklarınız da nemlenmiş olur böylece.

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.