Header Ads

Bu Hafta Hangi Burcu Neler Bekliyor?

16 – 22 Temmuz Burç Yorumları

Bu hafta gökyüzünde gerçekleşen en önemli olay tabii ki Merkür gerilemesi oldu. 8 Ağustos tarihine kadar devam edecek bu gerilemenin etkilerini daha önceki yazımızda detaylı bir şekilde açıklamıştık.

13 Temmuz’da gerçekleşmiş olan Uranus’ün Koç burcundaki gerilemesinin de bazı noktalarda hayatımıza ani olaylar ve beklenmedik etkiler katabileceğini söylemeden geçemeyeceğim.

Haftanın diğer önemli bir olayı da 19 Temmuz’da Yengeç burcunda gerçekleşecek olan Yeni Ay. Bu tarihteki olumlu enerjiler başta Yengeç burçları olmak üzere Koç, Terazi ve Oğlak burçlarında da etkisini gösterecek.
Bu haftanın enerjilerinin burcunuz üzerindeki etkisine baktığımızda:

KOÇ BURCU:
Bu hafta aşk konularında kafanız biraz karışabilir. Hayattan zevk alma arzunuzun azaldığını hissedeceksiniz. Ani başlayan ilişkiler yanlı kararlar almanıza neden olabilir. Geçmişteki ilişkilerinizden haber alabilirsiniz. Yolculuklarda ve iletişimlerinizde dikkat etmeniz gereken bir hafta.

BOĞA BURCU:
Evi ve aileyi ilgilendiren konular sizi meşgul edecek. Aile içerisinde bazı gerginlikler canınızı sıkabilir. Evde birşey kaybedebilir, can sıkıntısı yaşayabilir sonra tekrar bulabilirsiniz. Yer değişikliği ve taşınma için uygun zamanlar değil.

İKİZLER BURCU:
Özellikle sarf ettiğiniz sözlere ve kendinizi yakın hissettiğiniz kişilere karşı temkinli olmanız gerekiyor. Beklenmedik tepkilerle karşılaşabilirsiniz. Kendinizi zor duruma sokmamak için düşünmeden hareket etmemeniz gerekiyor.

YENGEÇ BURCU:
Bu hafta mümkün mertebe harcamalarınıza dikkat etmeniz gerekiyor. Aniden ortaya çıkan bir masraf canınızı sıkabilir. İşle ilgili konularda beklenmedik etkilerle karşılaşabilirsiniz. Yeni ay zamanı olumlu enerjiler size moral olacak.

ASLAN BURCU:
Bu hafta kendinizi pek ifade edemeyebilir, yanlış anlaşılmalar yaşayabilirsiniz. Direkt olarak sizinle ilgisi olmayan bazı olaylar bile canınızı sıkabilecek noktaya gelebilir. Yarım kalan konular bitmeden yeni şeylere başlamayın.

Haber ile ilgili metin girin!.

BAŞAK BURCU:
Geçmiş konular sürekli gündeminizde olacak. İleriye yönelik planlarınızın netleşmemesi biraz canınızı sıkabilir. Eski bir konu tekrar gün yüzüne çıkabilir. Stresli ortamlardan uzak durun.

TERAZİ BURCU:
Sosyal çevrenizde olup bitenler ve arkadaşlarınız sizi şaşırtabilir. İnsanların saçma davranışları enerjinizi düşürebilir. Hayatınızdaki yavaş ilerleyen konularda sabırsızlık yapabilirsiniz. Dedikodulara da kulak asmamanız gerekiyor.

AKREP BURCU:
İşve kariyerle ilgili konular ve insanlarla olan ilişkiler can sıkıcı hale gelebilir. Destek beklediğiniz bazı konular istediğiniz şekilde gerçekleşmeyebilir. İş değişikliği planlarınızı bir süre erteleyin. Eğer bir işe sahip değilseniz bu konuyla ilgili görüşmeler yaşayabilirsiniz.

YAY BURCU:
Bu hafta çevrenizde olup bitenler karşısında artık neye inanacağınıza şaşırıp kalacaksınız. Mümkün mertebe olayları büyütmemeye çalışın. Eğer bir eğitim alıyorsanız yarım bırakmayın ve sabırlı davranın. Seyahatlerde de temkinli olmanızda fayda var.

OĞLAK BURCU:
Bu hafta borç alacak ilişkisi ve iş planlarınız gündeminizde olacak. Geçmişten kalan bir borç aniden önünüze çıkabilir. Alacak verecek ilişkilerinde aksamalar olabilir. Beklediğiniz ödemelerde gecikmeler yaşayabilirsiniz.

KOVA BURCU:
Ortaklaşa konularda ve varsa eşinizle ilgili konularda bazı problemler ve anlaşamazlıklar yaşayabilirsiniz. Bu haftaki planlarınız beklediğiniz şekilde gerçekleşmeyebilir.Keyfiniz kaçabilir. Ortak yapılan işlerde ani kararlar vermemeniz gerekiyor.

BALIK BURCU:
Çalıştığınız ya da bulunduğunuz ortamlarda ilginç olaylarla karşılaşabilirsiniz. Bulunduğunuz yerlerde davranışlarınıza önem göstermeniz gerekiyor. Gereksiz alınganlıklardan uzaklaşın. Sağlığınızla ilgili konularda da bu hafta daha özenli olmanız yararınıza olacak.

Serhan Türkmenoğlu
Yorum Gönder
Blogger tarafından desteklenmektedir.