Header Ads

Genital Bölgeye Ağda nasıl yapılmalıdır?

Genital bölgede bulunan deri yapısı çok hassas olduğundan yapılacak ağda işlemide oldukça nazik olarak uygulanmalıdır.
Ayrıca genital bölge mikrop kapmaya çok uygun bir yapıya sahiptir ve bu nedenle ağda uygulanacağı zaman mutlaka bulunulan ortamın steril olması, ağda işlemini yapacak olan kişinin ellerinde eldiven olması gerekmektedir
.
Genital ağda için en uygun yöntemin sir ağda olduğu söylense de deri hassasiyetinden kaynaklı ve sir ağdanın sıcak uygulanması gerekliliğinden kaynaklanan yanma, kızarma veya yara olma gibi sorunları ortaya çıkmaktadır.

Genital bölgenizde ki kıllardan kurtulmak için gideceğiniz merkezde işlemi uygulayacak kişinin bu konuda kesinlikle uzman olması gerekmektedir. Uzman olmayan kişiler tarafından yapılan genital bölge ağdası istenmeyen sonuçlar doğmasına neden olmaktadır.

Bir çok firmanın satışa sunduğu evde kullanabileceğiniz sir ağda paketleri ile evde gerekli steril ortamı sağladıktan sonra kendi genital ağda işleminizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için Ağdayı alacağınız kozmetik dükkânında bulunan satış görevlisine mutlaka genital bölge ağdası almak istediğiniz ve nasıl kullanmanız gerektiği hakkında bilgi vermesini belirtmeniz yeterli olacaktır.
cosmoturk.com
Yorum Gönder
Blogger tarafından desteklenmektedir.