Header Ads

Moschino Sonbahar-Kış 2012 Çanta Koleksiyonu

Yeni sezonda stilinizi Moschino’nun eğlenceli tasarımlarıyla tamamlamaya ne dersiniz ? Canlı renk ve renk kombinlerine rastladığımız bu çantalarla, stilinizi tamamlamada birçok seçeneğe sahip olabilirsiniz.

2012 sonbahar aksesuar koleksiyonlarında, özellikle çantalarda, daha önce denenmiş fikirleri kolaylıkla ayırt edebiliyorduk. Lüks ve çok yönlülüğün kombinlendiği Moschino’nun 2012 sonbahar tasarımlarında soğuk günler boyunca ihtiyaçlarınızı eksiksizce karşılayacak çeşitli alternatifler sunuyor. Renk ve modellerden kaçınmayan Moschino, çok yönlülüğünden taviz vermeyerek ilginç tasarımlarıyla herkese hitap ediyor. Çok çeşitli kıyafetleri tamamlayabilen Moschino çantaları, iyi belirlenmiş renk dokunuşları ve modern yapılarıyla oldukça göze çarpıyor.

Zincir modelli çantaların en ilginç özelliklerinden biri, harika bir omuz çantası ve göz kamaştırıcı bir sırt çantası karması bir yapıya sahip olması. Diğer bir ilginç fikirse yanlarında yuvarlak saplamalarla tasarlanmış deri el çantaları. Bu tasarımlar, basit dokunuşları kombinleyerek şıklık heyecanını bütünüyle karşılayabilecek alternatifler sunuyor.

Harika bir görünüm için ihtiyaç duyulan tüm stratejiler; kapitone modeller, metal ya da deri detaylar kullanılarak oluşturulan anlamlı renk kontrastları oluyor. Genellikle bizleri, çanta modellerinde çok yönlülük ve görsel zevk arasında seçim yapmak zorunda bırakan tasarımların aksine, yeni sezon tasarımlar bizi seçim yapmaktan kurtarıp her iki özelliği birlikte sunuyor.

Modazon
Yorum Gönder
Blogger tarafından desteklenmektedir.