Header Ads

Kalem etekle süper kombinasyonlar

Kalem etekle süper kombinasyonlar için aşağıya bakmanız yeterli
Retro
Kalem etekleri yeniden raflara dizenin Mad Men dizisindeki seksi sekreter Joan'un oldu. Onun 60'lı yıl şıklığını tam olarak yaşamak için kalem eteğinizi başka retro parçalarla süsleyebilirsiniz. Retro, her tür demode riski taşıyan kıyafetle alternatif bir tarz yaratmak için en kolay yoldur. Alışveriş yaparken bu bilgiyi hatırlayın
Aksesuar
Aksesuarlar kendinizi daha rahat hissetmenizi sağlayabilir. Belinize ince ya da korse bir kemer takabilirsiniz. Kolyeler ve küpelerle tarzınızı tamamlayabilirsiniz. Aslında bunların hiçbirine ihtiyacınız yok, fakat yüksek bel bir kalem etek size kombinasyonunuzu 'ayrık' hissettirebilir. Bütünü korumak için aksesuar en güvenli yöntemdir.

Triko
Kalem etekle kendinizi fazla gösterişli hissettiğinizde trikoların huzurlu ve sade kollarına kendinizi bırakabilirsiniz. Uzun bir üst parça ve ince bir kemerle peplum etkisi yaratarak aleyhinize görünen bu kombinasyonu bir anda gole bile çevirebilirsiniz!
Işıltılar
Korkunuz sade olmaksa siyaha güvenin. Üstünüz için canlı bir renk seçin ve siyah bir kalem etek giyin. Bu fazlalıkları da kapatacak, bir anda çok seksi bir vücudunuz olacak. Biraz ışıltıyla pahalı davetlere katılacak kadar iyi görünüyorsunuz.

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.